Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3x Fantastická zvířata a kde je najít – Původní scénář

Mlok Scamander přijíždí do New Yorku, kde plánuje krátkou zastávku, aby poté pokračoval se svým kufříkem plným kouzelných tvorů dál. To by však nesmělo dojít k nehodě s mudlou Jacobem Kowalskim. Co se stalo?

Ztracený magický kufřík

Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v New Yorku a zase by z něj bez nehody odjel… nebýt nečara Jacoba, ztraceného magického kufříku a útěku několika Mlokových fantastických stvoření, která by mohla způsobit světu nečarů i čarodějů pořádné problémy.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Fantastická zvířata a kde je najít – Původní scénář.

Albatros_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěž již byla ukončena. Vyhodnocení zveřejníme co nejdříve.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeFantastická zvířata a kde je najít (Rowlingová, J. K.)
Původní scénář
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.