Nakladatel: Tribun EU

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Psycho v době koronaviru

Bart_Psycho

Při sledování zpravodajství si připadám jako ve sci-fi filmu, v katastrofickém americkém béčkovém filmu. Nařízení, která jdou ode zdi ke zdi, grafy a statistiky, které se mění ze dne na den… Proto mě napadla taková fikce, jejíž podobnost s pravdou a realitou je čistě náhodná.

Kouzelné tlačítko

Bart Michael_Kouzelne tlacitko

Mezi řidiči se šíří spoustu polopravd a mýtů. Žena za volantem = auto bez řidiče. Je tomu opravdu tak? Odpověď určitě nenajdeme, byť je to téma na mnohé večery u sklenky. Ale líbí se mi, jak si ze sebe dokážou některé ženy dělat srandu.

Trocha nejen poezie…

CESTAnahled

V knize s názvem Cesta nenajdete jen svéráznou poezii, která vám vyloudí úsměv na tváři, ale také několik hrstí povídek. Vydejte se tedy s jejím autorem na literární cestu…

Povídky do kapsy

Ceske-jednohubky-kratke-cteni-pro-dlouhe-chvile

Máte málo času na čtení a místo obsáhlého románu byste proto uvítali něco kratšího a skladnějšího? Pak vás jistě zaujme náš dnešní výběr povídkových souborů, které komentují aktuální dění, nevšednost života a nechybí v nich ani prvky hororu.

Tak trochu jiná poezie

Ametyst_vyrezObalky

Chcete vědět, jaké to je dívat se na svět očima člověka, který má bipolární afektivní poruchu? Přečtěte si 40 básní v poetické autobiografii Ametyst od Meggy Adfectus a dozvíte se nejen to, ale mezi řádky si jistě najdete i něco navíc.