Nakladatel: Smart Press

Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu (Grada Publishing, Mladá fronta) a po studijním pobytu v USA a Německu.

„Jde nám o férovou dlouhodobou spolupráci a vytváření trvalých hodnot - úspěšných knižních titulů. Nabízíme však též přidanou hodnotu - vědět víc.“

www.smartpress.cz


Smart Press - Nejnovější knihy

knihaZvyšte obrat a zisk firmy metodou Profitbooster knihaKuchařka pro teenagery knihaZelenina z ekozahrady pro radost i soběstačnost knihaZahrada žije

Smart Press - Související články

Vytvořte dokonalou zahradu

zelenina-zahrada-2

Přišlo léto, všechno se zelená, venku svítí slunce – ideální čas trávit dlouhé dny na zahradě, kochat se krásným výhledem a vypiplávat své záhony. Jak ale dosáhnout zahrady, které je krásná a zároveň co nejúčelnější? Odpověď najdete v dnešních tipech!

Zvyšte obraz a zisk své firmy

zvyteobrataziskfirmy_oblka_uvod

V dnešní době přeplněného knižního trhu je potřeba dát si pozor, kterou z knih slibujících jednoduchou pomoc v podnikání si zvolit. Kniha, která dozajista nezklame, nese název Zvyšte obrat a zisk frimy metodou Profitbooster a jejím autorem je Petr Pištělák, úspěšný český podnikatel a držitel čtyř cen za nejefektivnější reklamní kampaň.

Když vaří teenager

Kucharka pro teenagery_Kucerovska

Nebaví vás vyvařovat pro svého teenagera? Kupte mu tuto parádní kuchařku, se kterou se naučí připravovat jednoduché a chutné snídaně, vydatné svačiny do školy i rychlé večeře.

Je jaro – pojďte do přírody!

Peacock Butterfly Butterfly Spring Narcissus

Velikonoce jsou označovány jako svátky jara. Neváhejte a užijte si poslední den volna v přírodě, třeba se svými dětmi. Vezměte je ven a ukažte jim, jak se starat o vlastní záhonek, jak rozlišit jednotlivé druhy stromů podle listů a mnoho dalšího.

Zasoutěžte si o inspiraci pro zahradničení s dětmi

zahrada-zije-perex

Pracujete rádi na zahradě a máte malého pomocníka, který vám chce se vším pomáhat? Zkuste jim dát k dispozici kousek záhonu a nechte je experimentovat. Máme pro vás publikaci, se kterou bude hračka vysvětlit jim vše potřebné.