Nakladatel: Smart Press

Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu (Grada Publishing, Mladá fronta) a po studijním pobytu v USA a Německu.

„Jde nám o férovou dlouhodobou spolupráci a vytváření trvalých hodnot - úspěšných knižních titulů. Nabízíme však též přidanou hodnotu - vědět víc.“

www.smartpress.cz

Smart Press - Nejnovější knihy

knihaOutdoorová kuchařka knihaNordic running knihaRaw pro zdraví a krásu knihaNotes Květinové kuchařky

Smart Press - Související články

Ukázka z knihy Outdoorová kuchařka (Petra Pospěchová)

Outdoorova_kucharka_nahledovy

Nová kuchařka Petry Pospěchové je ideální knihou pro každého, kdo chce vyrazit na výlet a nespokojí se s instantními polévkami, konzervami nebo smažákem z restaurace. Uvařte si něco opravdu dobrého a zdravého!

Vaření na cestách

Outdoorova_kucharka_nahledovy

Chodíte rádi na túry? Už se vám zajídají konzervy a nekvalitní jídla z hospod? Pak je tu Outdoorová kuchařka od Petry Pospěchové, která vás naučí, jak si připravit a správně uchovávat zdravé a chutné pokrmy, po kterých se budete jen olizovat.

Recepty pro zdraví

Tipy_Recepty pro zdravi

Protože zdravých a chutných jídel pro naše spokojená břicha není nikdy dost, přinášíme vám dnes lahodné a neotřelé knižní tipy. Tři výtečné kuchařky zahrnou své čtenáře recepty na syrovou stravu, zdravé šťávy i sladké dezerty s chřestem! Cože, s chřestem?! Ne, to není omyl! Čtěte a mlsejte.

Inspirace pro domácnost

inspirace-domacnost

Se začátkem jara začínají starosti a radosti s domácností a zahrádkou. Pojďte se společně s knižními tipy inspirovat. Čeká na vás notes k netradiční kuchařce, dále se přesvědčíte, že zahradničit se dá i na malém balkóně. A ať už jste začátečník nebo pokročilý, pár rad o šití neuškodí. A nebo můžete zlepšit své pěstitelské techniky

Běhání s holemi aneb Nordic running

oblka_nordicrunning_mal

Nordic running je jako běh na běžkách, jen bez běžek. Autor knihy Nordic running vymyslel tento na první pohled poněkud zvláštní sport právě kvůli zvyku z běžek. Poznejte zdravější způsob běhu, který šetří klouby i záda!