Nakladatel: Smart Press

Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu (Grada Publishing, Mladá fronta) a po studijním pobytu v USA a Německu.

„Jde nám o férovou dlouhodobou spolupráci a vytváření trvalých hodnot - úspěšných knižních titulů. Nabízíme však též přidanou hodnotu - vědět víc.“

www.smartpress.cz


Smart Press - Nejnovější knihy

knihaVtipné kaše – Namíchejte si ty vaše knihaJá zhubnu – zdravě a natrvalo knihaMůj květinový ateliér knihaNová biokuchařka Hanky Zemanové – 80 nových receptů!

Smart Press - Související články

Vtipné a chutné kaše

Vera Strnadova_Vtipne kase

Kaše nejsou určené jen malým dětem, ale mohou představovat zdravou a výbornou pochutinu i pro dospělé. Kniha receptů, se kterou vás nyní seznámíme, má sladké i slané kaše pro celou rodinu.

Fit nejen na léto

Fit

Plavková sezóna se kvapem blíží. Nejeden z nás tak přemýšlí, jak se dopracovat k vysněné figuře. Dnešní knižní tipy vám poradí, jak na zdravé hubnutí, jak začít správně běhat a jak pečovat o své zdraví. Dáme vám také inspiraci na přípravu oblíbeného smoothie. Léto může začít.

Hanka Zemanová a její bio svět

Nova biokucharka

Zajímáte se o to, co jíte? Chcete jíst zdravá, ale zároveň chutná jídla? Vyzkoušejte bio potraviny. V nové, přepracované a aktualizované kuchařce přináší Hanka Zemanová nové recepty a zajímavosti z „bio světa“. Vneste do své kuchyně nové osvěžení.

Taje praktické floristiky

Muj kvetinovy atelier 2

Dnešní knižní tip ocení především ti, kteří mají rádi květiny a dekorativní tvorbu. Právě s jeho pomocí si budete moci vyrobit originální dekorace či dárky z květin. A pozor, zvládnou to i začátečníci! A to díky jasným návodům a ilustračním fotografiím.

Získejte průvodce zdravým hubnutím bez hladovění

ja-zhubnu-zdrave-a-natrvalo-perex

Trápí vás nadbytečná kila, kterých se nemůžete zbavit? Nemáte dostatečně silnou vůli, abyste odolali sladkým dobrotám v regále obchodu? Nejen s tím vám pomůže program, díky kterému změníte své stravování a zhubnete zdravě a hlavně trvale.