Nakladatel: Smart Press

Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu (Grada Publishing, Mladá fronta) a po studijním pobytu v USA a Německu.

„Jde nám o férovou dlouhodobou spolupráci a vytváření trvalých hodnot - úspěšných knižních titulů. Nabízíme však též přidanou hodnotu - vědět víc.“

www.smartpress.cz


Smart Press - Nejnovější knihy

knihaZahrada žije knihaBez lepku – sladké i slané recepty knihaKniha o pivu knihaKuchařka pro mého muže

Smart Press - Související články

Je jaro – pojďte do přírody!

Peacock Butterfly Butterfly Spring Narcissus

Velikonoce jsou označovány jako svátky jara. Neváhejte a užijte si poslední den volna v přírodě, třeba se svými dětmi. Vezměte je ven a ukažte jim, jak se starat o vlastní záhonek, jak rozlišit jednotlivé druhy stromů podle listů a mnoho dalšího.

Zasoutěžte si o inspiraci pro zahradničení s dětmi

zahrada-zije-perex

Pracujete rádi na zahradě a máte malého pomocníka, který vám chce se vším pomáhat? Zkuste jim dát k dispozici kousek záhonu a nechte je experimentovat. Máme pro vás publikaci, se kterou bude hračka vysvětlit jim vše potřebné.

Vyrobte si sami doma

Tvorive knihy

S našimi tvořivými tipy pobavíte sebe i své potomky! Vytvořte si hezké papírové dekorace, darujte blízkému muži oblíbenou kuchařku a vybarvěte si obrazy Vincenta van Gogha.

V hlavní roli jídlo

jidlo

V našich dnešních tipech vám představíme knihy nejen o jídle, ale o celé kulinářské kultuře. Čekají vás švédské pochoutky, izraelský průvodce gastronomickými zázraky či zamyšlení nad potravinovými alergiemi.

Vše, co chcete vědět o pivu

Kniha o pivu_uvodni

Naučte se poznávat pivo, vychutnávat si to nejlepší z něj, vařit s ním! Vše vám umožní Kniha o pivu, přinášející nejen zajímavé informace o oblíbeném nápoji, nýbrž i mnoho výborných receptů.