Nakladatel: Smart Press

Martina Boledovičová založila společnost Smart Press s.r.o. po dlouholetém působení na českém knižním trhu (Grada Publishing, Mladá fronta) a po studijním pobytu v USA a Německu.

„Jde nám o férovou dlouhodobou spolupráci a vytváření trvalých hodnot - úspěšných knižních titulů. Nabízíme však též přidanou hodnotu - vědět víc.“

www.smartpress.cz

Smart Press - Nejnovější knihy

knihaNáš Tradinář knihaJak na veganství knihaProtože láska knihaŠance pro ženu 40+

Smart Press - Související články

Vytvořte si rodinnou kroniku

nas-tradinar-kronika3

Rodinné oslavy a tradice, které se pravidelně opakují, jsou vždy příjemným zpestřením roku. Vždyť vidět se s blízkými je k nezaplacení, letošní rok to dokázal více než kterýkoliv jiný. Tak co si vytvořit rodinnou kroniku, do které zaznamenáte všechny významné události?

Jak na to?

Jak-na-to-perex

Dnešní knižní tipy budou, jak již nadpis naznačuje, tituly návodné. Zaměříme se na nástrahy vnějšího i digitálního světa, ochranu dětí, ale i zábavu s nimi, veganské stravování a v neposlední řadě také nahlédneme do svého nitra.

Žena jako hlavní hrdinka

romany-pro-zeny

Začtěte se do knih o lásce, rodinných vztazích a kariérách, ale i nervy drásajících dramat či příběhů z dob již uplynulých. Jejich společným jmenovatelem jsou ženy v hlavních rolích, více či méně vzdorující svým pohnutým osudům.

Obnovte po hektickém předvánočním maratonu své fyzické i psychické síly!

navratdomunahled

Také vás poněkud vykolejil z životní rutiny a pohody předvánoční maraton úklidu, shánění dárků, přípravy svátečních pokrmů a pečení cukroví? Pokud chcete obnovit svou životní rovnováhu a sílu, pak neváhejte a začtěte se do rad, které přináší kniha Návrat domů!

Knižní chvilka pro ženy

knihy-pro-zeny

Vánoční svátky by měly být příslibem klidu a míru. Pokud hledáte dárek na poslední chvíli nebo si jen chcete užít chvilku pro sebe, sáhněte po románech a knižních rádcích – mají potenciál zaujmout snad každou ženu.