Nakladatel: Regia

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Získejte knihu zážitků a vzpomínek mašinky Lízy

pohadky-masinky-lizy-perex

Starou parní mašinku Lízu na kolejích dávno nahradily modernější soupravy, takže stojí smutná a zapomenutá na slepé koleji nymburského nádraží a vzpomíná. Přečtěte si i vy, co všechno během svých cest zažila.

Získejte rozbor nejznámějších leteckých nehod

letecke-katastrofy-a-jejich-vysetrovani-perex

Letecká doprava patří mezi nejbezpečnější druhy dopravy, přesto čas od času dojde k nehodě. Právě těm nejznámějším katastrofám a jejich příčinám se věnuje publicista Lukáš Musil ve své publikaci, kterou vám představíme v našem článku.

Zahrajte si o rozbor příčin známých leteckých katastrof

letecke-katastrofy-a-jejich-vysetrovani-perex

Dnes už je pro mnoho lidí letadlo běžným dopravním prostředkem bez ohledu na to, zda letí na služební cestu nebo na dovolenou. Ale i ty, pro které je let téměř rutinní záležitostí, občas napadne, co vše se může stát. A právě tomu se věnuje Lukáš Musil ve své knize.

Zahrajte si o vyprávění staré parní mašinky

pohadky-masinky-lizy-perex

Na železnici se dá zažít plno zábavy a mašinka Líza toho během svých jízd prožila opravdu hodně. Nyní sice stojí na slepé koleji, ale úplně zapomenutá není – chodí ji okukovat parta mladíků. Co s ní mají v plánu?

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. března 2018

nenechte_si_ujit

I další březnový týden bude plný literárních událostí. Tentokrát nás čeká Velký knižní čtvrtek, během kterého vychází hned 15 nových knih. A vy se s autory těchto novinek můžete osobně setkat v Městské knihovně v Praze.