Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

https://www.presco.cz/


PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaO vzniku druhů knihaOdvážné sny knihaO vzniku druhů: Darwinova teorie pro děti knihaPříběhy šampionů pro budoucí sportovní hvězdy

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Získejte příběhy o zvířátkách plné ponaučení

ezop-o-zviratkach-perex

Připomeňte si nejznámější Ezopovy bajky, které čtenáře baví už po mnoho staletí a přináší jim nejen zábavné zvířecí příběhy, ale především morální ponaučení. Pokud chcete, aby je znalo i vaše dítko, pořiďte mu nové moderní vydání.

Zahrajte si o ilustrovanou Darwinovu teorii pro děti

o-vzniku-druhu-perex

Kdysi si lidé mysleli, že Země vznikla v jediném okamžiku a vypadala tak, jak ji známe dnes – rostliny, zvířata a dokonce i lidé. Později však významní vědci přišli na to, že vše živé se vyvíjelo postupně a vy si teorii nejznámějšího z nich můžete nyní prohlédnout.

Objevujte evropské metropole

emma-rosanahled

Chcete přiblížit dětem, jak to vypadá v různých evropských městech? Máte k dispozici ojedinělé průvodce pro nejmenší, které je nejen seznámí s prostředím, ale také zabaví samolepkami.

Poznávání světa kolem nás

Skolaci

Svět kolem nás je plný věcí, které si zaslouží naši pozornost. Díky ilustrovaným průvodcům poznáte třicet významných českých osobností, základy architektury a to, jak funguje sluch. A s Tatrovkami prožijete pohádková dobrodružství.

Hurá do přírody za poznáním i zábavou!

samolepkynahled

Díky novým sešitovým publikacím plných obrázků zvířátek žijících v naší přírodě se děti mohou dozvědět mnoho zajímavostí ze života savců, ptáků i hmyzu. Jako bonus se zabaví se samolepkami, kterými mohou dotvořit předestřené obrazy.