Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

https://www.presco.cz/


PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaDoprava nad a pod zemí knihaKočky v akci! knihaStavby nad a pod zemí knihaPříběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Kočky, kam se podíváš

Kocky v akci

Bohatě ilustrovaná knížka Kočky v akci! představuje více než třicet neuvěřitelných, ale pravdivých kočičích příběhů z celého světa.

Knihy pro menší čtenáře

děti čtení Flicker

Velkoformátové leporelo zavede malé čtenáře do města, kde se seznámí se stavební ruchem. Zuzana Pospíšilová si pro děti zase připravila dvacet pohádek inspirovaných rybářským prostředím. A malý papoušek Papík bude hledat maminku.

Rozmnožujte znalosti i o prázdninách

poznani

Školní lavice stále zejí prázdnotou, ale i tak si zvídavé děti nemusí zoufat. Díky zajímavým a bohatě ilustrovaným knihám mohou vyrazit na zábavnou cestu za poznáním i o prázdninách. Dozví se zajímavosti o přírodě, seznámí se s mnoha dopravními prostředky a odhalí taje lidského těla.

Zasoutěžte si o leporelo s dopravními prostředky

doprava-nad-a-pod-zemi-perex

Existuje mnoho možností, jak se někam dopravit, a všechny jsou fascinující jak pro malé kluky, tak i pro holčičky. Ukažte dětem stroje, které jezdí po kolejích, po silnicích, nebo létají vzduchem, a vezměte je do míst, kde možná ještě nebyly.

Zvířata a rostliny v hlavní roli

kocka

Dnešní příběhy pro děti a dospívající spojuje inspirace živočišnou a rostlinnou říší. Zjistíte, že kočky-dobrodružky mají tuze zajímavý život, kocour Koniáš se ztratí mezi knihami, kamarádky zaměstná péče o koně a odhalíte tajemství masožravých rostlin.