Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Své portfolio rozšířila o vydávaní knih. V roce 2014 vydala úspěšnou edici dětských knih Statečná autíčka. Společnost je také výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

www.presco.cz

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaAponi a kouzelné pírko knihaOtolína ve škole knihaOtolína a žlutá kočka knihaAlenka v říši divů – omalovánky

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Knihy pro nejmenší čtenáře

knihy-pro-deti-nahled

Dnes potěšíme nejmenší čtenáře a jejich rodiče. Přinášíme tři vybrané knižní tipy, se kterými zábavnou formou poznají svět kolem sebe a zažijí kouzelná dobrodružství společně s plyšáky.

Zasoutěžte si o relaxační pohádkové omalovánky

alenka-v-risi-divu-Snehurka-omalovanky-perex

Překrásné a propracované ilustrace vás vtáhnou do kouzelného světa pohádek. Společně s dětmi si můžete připomenout klasický příběh Alenky z říše divů nebo Sněhurky a sedmi trpaslíku a potom si všechny známé postavy vymalovat.

Pohádkový svět

detske

Chodíte rádi na výlety a navštěvujete zajímavá místa? Což se vydat do pohádkového světa a poznat nové kamarády a zažít zábavná i napínavá dobrodružství? Není nic jednoduššího, než se inspirovat dnešními knižními tipy…

Dětská dobrodružství s knihou

čtoucí děti - ilustrační

Pohádek není nikdy dost, a proto i dnes přinášíme vybrané pohádkové příběhy, z nichž každý v sobě skrývá poselství, ať už se jedná o potřebu chránit bohatství pod hladinou moře, poslouchání rodičů, či poznávání cizích kultur a tradic.  Mladší čtenáři navíc zajisté ocení krásné obrázky, které jsou součástí všech knižních tipů.

Knížky pro nejmenší

knihy-pro-deti-perex

Nakladatelé nezapomínají ani na ty nejmenší čtenáře, kteří mohou prostřednictvím příběhů zažít jak řadu dobrodružství s hlavními hrdiny, tak najít poučení a řešení na své ƒ„problémy“. Knihy doprovázejí krásné ilustrace, které podněcují dětskou fantazii.