Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaČertí brko knihaČertí brko – Příběh na motivy filmové pohádky knihaPříběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné knihaNotes Malý princ – Boy, linkovaný

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Pohádkový svět v knize i filmu

deti ctou

Co mají společného dnešní pohádkové knihy? Příběhy v nich obsažené můžete nejen číst, ale také sledovat na filmových plátnech. Například Čert Bonifác se vydá do lidského světa a chůva Mary Poppins se vrací zpět.

Zaměřeno na dívky

divka-cte

Být dívkou má mnoho výhod. Jednou z nich je možnost přečíst si kouzelné příběhy z dívčího světa, seznámit se s princeznami či se inspirovat ženami, kterým se podařilo stát se výjimečnými a zapsat se do dějin.

Vítězí ten, kdo se nebojí být výjimečný!

Priběhy pro kluky kteri se neboji byt vyjimecni oceneni

Své by o tom mohli vyprávět hrdinové knihy Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, již loni v létě vydalo nakladatelství PRESCO GROUP, a. s. Knížka se v České republice okamžitě stala bestsellerem, stejně jako na mnoha zahraničních trzích.

Zasoutěžte si o trable čerta Bonifáce

certi-brko-perex

Bonifác je mladý nezkušený čert, který toho ještě mnoho nezažil a právě proto se Lucifer rozhodne, že ho pověří důležitým úkolem, aby se otrkal. Jenže v Pytlově jsou lidé vynalézaví a Bonifác bude mít pořádnou honičku, aby napravil to, co spískal.

Nenechte si ujít v týdnu od 3. do 9. prosince 2018

nenechte_si_ujit

Máme tu první adventní neděli a s ní i čekání na Vánoce. Můžete si ho zkrátit na některé literární akci, příští týden se jich koná hned několik. V Praze se například bude křtít pohádková kniha Čertí brko. Světlo světa spatří také nová kniha Dotknout se nebe od horolezce Marka Holečka. A v Třinci se můžete setkat se známým