Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaPsi v akci! knihaVeľká knižka DINOSAURY pre malých rozprávačov knihaO vzniku druhů knihaOdvážné sny

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Obrázkové učení

čtoucí dítě - ilustrační

Učení nemusí být mučení, zvláště když se jedná o obrázkové knihy. Začínající čtenáři pochopí protiklady a děvčata se mohou vydat s oblékací panenkou do Berlína. A nechybí ani zajímavé informace ze světa zvířat a pohled do mraveniště.

Učíme se z knih

skola

Zajímavé poznatky lze získat nejen ve škole, ale i z knih. Menší čtenáři procestují s panenkou Sárou Budapešť a školáci poznají díky zábavnému luštění okolní státy. Také získají možnost nahlédnout pod pokličku velkochovů a osvojit si anglickou slovní zásobu.

Na cestu do škol(k)y

Skolacka

A je to tady! Začal nový školní rok. Pro děti to znamená první den ve školce či ve škole. Doprovod jim mohou dělat zajímavé knihy, třeba leporela, mluvený příběh z Medového lesa či encyklopedie o mláďatech.

Se zvířátky na ukrácení vyhlížení Ježíška

vanocni_tipy_ii

Pohádkové příběhy plné dobrodružství a kouzel mají jedno společné. Vystupují v nich totiž zvířátka. Ti nejmenší proniknou do jejich světa díky leporelům, ti větší se seznámí s jednorožci, koťátkem Hvězdičkou a společně s myškou budou hledat nové bydlení.

Dárky pod stromeček pro celou rodinu

vanocni-darek

Vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. Sháníte ještě poslední dárky pro své blízké? Pak tu pro vás máme tipy na zajímavé knihy, které potěší doslova celou rodinu, od těch nejmenších až po ty, co toho zažili nejvíce.