Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Své portfolio rozšířila o vydávaní knih. V roce 2014 vydala úspěšnou edici dětských knih Statečná autíčka. Společnost je také výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

www.presco.cz

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaNeuvěřitelný příběh O obrovské hrušce knihaVelká knížka PRAHA pro malé vypravěče knihaVelká knížka LETIŠTĚ pro malé vypravěče knihaKnedlíková revoluce

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Zasoutěžte si o neuvěřitelnou cestu tří přátel

neuveritelny-pribeh-o-obrovske-hrusce-perex

Vypěstovat obří hrušku se nepoštěstí každému, navíc když je tak velká, že by málem zavalila dům. Kocour Macík a slon Sebastián jednoho rána právě takového obra objeví na své zahradě a hned začnou vymýšlet, co s ní udělat.

Rozšiřte si obzory

spolecenske-vedy

Pokud chcete strávit nějaký čas v dobré společnosti, nemusíte chodit daleko. Stačí usednout k čaji s některou z dnes představovaných knih. Vaše obzory tak budou rozšířeny v oblastech náboženství, politiky i historie. Přesvědčte se!

Knihy pro děti předškolního věku

Deti

Dnešní knižní tipy ocení především rodiče, kteří mají doma dítka ještě ne školou povinná. Právě správná volba knih povzbudí vztah ke čtení. A s dnešním výběrem se nedá šlápnout vedle, ať už se jedná o krásné básničky, příhody mravenečka či dobrodružství nejlepších kamarádů.

Velké knihy pro malé děti v předvečer jejich svátku

deti ctou

Blíží se Den dětí. Jak jinak obdarovat svou ratolest než originální knihou, která nejen pobaví, ale i naučí. Dnešní knižní tipy pomohou s výběrem. Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června s cílem poukázat na práva a potřeby dětí.

Knížky plné zvířátek

čtení pro děti - ilustrační

Kdo by někdy nechtěl vyzkoušet, jak si žijí zvířata? S dnešními knižními tipy tuto šanci máte. Nejdříve navštívíte zoologickou zahradu, poté se seznámíte s obyvateli dvorku a nakonec zažijete kočičí trampoty.