Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Své portfolio rozšířila o vydávaní knih. V roce 2014 vydala úspěšnou edici dětských knih Statečná autíčka. Společnost je také výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

www.presco.cz

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaOvečka Shaun oslavuje knihaRok podle Dary knihaMaxinožka: Na stopě 1 knihaMaxinožka: Na stopě 2

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Zahrajte si o další porci zábavy s kreslenými hrdiny

maxinozka-na-stope-2-perex

Animovaný film, jehož hlavní hrdina Adam přezdívaný Maxinožka pátrá po svém tatínkovi, nabízí mnohá dobrodružství. S postavami z filmu se můžete nyní setkat také v papírové podobě a užít si s nimi ještě více legrace.

Vyhrajte knihu plnou zábavy pro vaše ratolesti

maxinozka-na-stope-1-perex

S Adamem a ostatními hrdiny celovečerního animovaného filmu Maxinožka si děti mohou užít zábavu nejen v kině nebo u televize, ale také při řešení doplňovaček, skrývaček a dalších zábavných úkolů. Kde je najdete? To zjistíte v našem článku.

Nenechte si ujít v týdnu od 25. září do 1. října 2017

nenechte_si_ujit

Přemýšlíte, co podniknout příští týden? V našem článku vám nabízíme plno literárních akcí. Poslední zářijový a zároveň první podzimní týden si tak budete moci užít ve společnosti knih.

Zahrajte si o pozvánku na oslavu Ovečky Shaun

ovecka-shaun-oslavuje-perex

Jsou Vánovce a Ovečka Shaun pořádá oslavu, na kterou pozvala tolik hostů, že je ani nespočítáte. Ale můžete se o to pokusit na stránkách nejnovější knihy, u které si spolu s dětmi užijete plno zábavy. Tak neváhejte a přečtěte si o ní více.

Zasoutěžte si o neuvěřitelnou cestu tří přátel

neuveritelny-pribeh-o-obrovske-hrusce-perex

Vypěstovat obří hrušku se nepoštěstí každému, navíc když je tak velká, že by málem zavalila dům. Kocour Macík a slon Sebastián jednoho rána právě takového obra objeví na své zahradě a hned začnou vymýšlet, co s ní udělat.