Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaPsi v akci! knihaVeľká knižka DINOSAURY pre malých rozprávačov knihaO vzniku druhů knihaOdvážné sny

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Vyrůstáme s knížkou už od kolébky

dite

Knížka je neocenitelným pomocníkem, který provází člověka celým životem. Nejmenší „čtenáři“ mohou proniknout do knižního světa prostřednictvím leporela, na větší děti čekají inspirativní a motivační příběhy. A samozřejmě nechybí bohaté ilustrace či hravé básničky.

Nové znalosti dětem

skola

Nové a hlavně zajímavé vědomosti lze získat nejen ve škole, ale také v zábavných, hravých a naučných sešitech a knihách. Zatímco edici Od zápisu do lavice ocení především budoucí prvňáčci a jejich rodiče, milovníky zvířat potěší knihy o psech a kočkách.

Knihy pro nejmenší

Deti knihovna

Bohatou dětskou fantazii ještě více podnítí zajímavé knihy a příběhy. S leporelem děti proniknou do světa stavebních strojů, zajíc se vydá najít nejkrásnější místo, zvídavá holčička poznává domácí zvířátka a nechybí ani kouzelný ostrov plný jednorožců.

Zasoutěžte si o inspiraci na vyprávění na dobrou noc

velka-knizka-na-dobrou-noc-perex

Mají vaše děti rády, když jim před spaním čtete pohádky nebo si společně vymýšlíte příběhy? V tom případě se vám bude líbit obrázkové leporelo, ve kterém se skrývá neomezené množství námětů a příběhů k vyprávění na dobrou noc.

Získejte knížku pro všechny malé milovníky koček

proc-kocky-splhaji-po-zaclonach-perex

Máte doma malého milovníka koček? V tom případě ho jistě potěšíte knihou, díky které se stane malým expertem na tyto chlupaté mazlíčky. Najdete v ní spoustu zajímavostí a dozvíte se, co všechno kočky umí a vy jste to dosud možná netušili.