Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaPsi v akci! knihaVeľká knižka DINOSAURY pre malých rozprávačov knihaO vzniku druhů knihaOdvážné sny

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Se zvířátky na ukrácení vyhlížení Ježíška

vanocni_tipy_ii

Pohádkové příběhy plné dobrodružství a kouzel mají jedno společné. Vystupují v nich totiž zvířátka. Ti nejmenší proniknou do jejich světa díky leporelům, ti větší se seznámí s jednorožci, koťátkem Hvězdičkou a společně s myškou budou hledat nové bydlení.

Dárky pod stromeček pro celou rodinu

vanocni-darek

Vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. Sháníte ještě poslední dárky pro své blízké? Pak tu pro vás máme tipy na zajímavé knihy, které potěší doslova celou rodinu, od těch nejmenších až po ty, co toho zažili nejvíce.

Mikulášská nadílka

mikulasky motiv

Stejně jako každý rok, i letos v prvním prosincovém týdnu dorazí Mikuláš ve společnosti čerta a anděla, aby odměnil hodné děti a postrašil zlobivce a zlobilky. A kromě sladkostí by mohl nechat v punčoše i nějakou knížku – inspiraci může najít v našich tipech.

Pátrání pro děti

Dite

Kdo z nás netoužil stát se na chvíli detektivem? Se splněním tohoto snu pomohou následující knihy. Malé děti budou hledat žabičku a další zvířátka v leporelech, větší čtenáři si užijí dobrodružství i legraci během kouzelných příběhů. A nechybí ani pátrání po upírovi.

Zasoutěžte si o knihu pro fanoušky Ariany Grande

ariana-grande-perex

Ariana Grande je nejen oblíbená zpěvačka, jejíž písně pravidelně okupují přední příčky hitparád, ale je také módní ikonou, zdatnou obchodnicí a aktivistkou bojující za práva menšin, žen i zvířat. Inspirujte se touto osobností i vy.