Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

PRESCO GROUP je české nakladatelství kalendářů a diářů. Každý rok nabízí téměř 700 titulů tohoto sortimentu nejrůznějšího provedení, který je určený do maloobchodu i pro reklamní účely. Společnost se také věnuje vydávání knih pro dětské čtenáře a dospělé. Knihy pro děti publikuje pod značkou ELLA & MAX a knihy pro dospělé čtenáře pod značkou PRESCO BOOKS. Novinkou je nová obchodní značka BAAGL, pod kterou vyrábí školní batohy a další školní potřeby. Více na www.presco.cz.

PRESCO GROUP a.s. - Nejnovější knihy

knihaVelká knížka HASIČI pro malé vypravěče knihaVelká knížka MŮJ DEN pro malé vypravěče knihaVelká knížka PORSCHE pro malé vypravěče knihaČertí brko

PRESCO GROUP a.s. - Související články

Zahrajte si o pohled do zákulisí požární stanice

velka-knizka-hasici-perex

Jen co se rozezvučí siréna, hasiči si honem navlékají výstroj a vyráží k zásahu. Přidejte se spolu s dětmi k nim, podívejte se, jak vypadá každodenní život na stanici, a vymýšlejte vlastní napínavé příběhy ze záchranných akcí.

Pohádkový svět v knize i filmu

deti ctou

Co mají společného dnešní pohádkové knihy? Příběhy v nich obsažené můžete nejen číst, ale také sledovat na filmových plátnech. Například Čert Bonifác se vydá do lidského světa a chůva Mary Poppins se vrací zpět.

Zaměřeno na dívky

divka-cte

Být dívkou má mnoho výhod. Jednou z nich je možnost přečíst si kouzelné příběhy z dívčího světa, seznámit se s princeznami či se inspirovat ženami, kterým se podařilo stát se výjimečnými a zapsat se do dějin.

Vítězí ten, kdo se nebojí být výjimečný!

Priběhy pro kluky kteri se neboji byt vyjimecni oceneni

Své by o tom mohli vyprávět hrdinové knihy Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční, již loni v létě vydalo nakladatelství PRESCO GROUP, a. s. Knížka se v České republice okamžitě stala bestsellerem, stejně jako na mnoha zahraničních trzích.

Zasoutěžte si o trable čerta Bonifáce

certi-brko-perex

Bonifác je mladý nezkušený čert, který toho ještě mnoho nezažil a právě proto se Lucifer rozhodne, že ho pověří důležitým úkolem, aby se otrkal. Jenže v Pytlově jsou lidé vynalézaví a Bonifác bude mít pořádnou honičku, aby napravil to, co spískal.