Nakladatel: PRESCO GROUP a.s.

Obrázkové učení

čtoucí dítě - ilustrační

Učení nemusí být mučení, zvláště když se jedná o obrázkové knihy. Začínající čtenáři pochopí protiklady a děvčata se mohou vydat s oblékací panenkou do Berlína. A nechybí ani zajímavé informace ze světa zvířat a pohled do mraveniště.

Učíme se z knih

skola

Zajímavé poznatky lze získat nejen ve škole, ale i z knih. Menší čtenáři procestují s panenkou Sárou Budapešť a školáci poznají díky zábavnému luštění okolní státy. Také získají možnost nahlédnout pod pokličku velkochovů a osvojit si anglickou slovní zásobu.

Na cestu do škol(k)y

Skolacka

A je to tady! Začal nový školní rok. Pro děti to znamená první den ve školce či ve škole. Doprovod jim mohou dělat zajímavé knihy, třeba leporela, mluvený příběh z Medového lesa či encyklopedie o mláďatech.

Se zvířátky na ukrácení vyhlížení Ježíška

vanocni_tipy_ii

Pohádkové příběhy plné dobrodružství a kouzel mají jedno společné. Vystupují v nich totiž zvířátka. Ti nejmenší proniknou do jejich světa díky leporelům, ti větší se seznámí s jednorožci, koťátkem Hvězdičkou a společně s myškou budou hledat nové bydlení.

Dárky pod stromeček pro celou rodinu

vanocni-darek

Vánoční svátky jsou doslova za dveřmi. Sháníte ještě poslední dárky pro své blízké? Pak tu pro vás máme tipy na zajímavé knihy, které potěší doslova celou rodinu, od těch nejmenších až po ty, co toho zažili nejvíce.

Mikulášská nadílka

mikulasky motiv

Stejně jako každý rok, i letos v prvním prosincovém týdnu dorazí Mikuláš ve společnosti čerta a anděla, aby odměnil hodné děti a postrašil zlobivce a zlobilky. A kromě sladkostí by mohl nechat v punčoše i nějakou knížku – inspiraci může najít v našich tipech.

Pátrání pro děti

Dite

Kdo z nás netoužil stát se na chvíli detektivem? Se splněním tohoto snu pomohou následující knihy. Malé děti budou hledat žabičku a další zvířátka v leporelech, větší čtenáři si užijí dobrodružství i legraci během kouzelných příběhů. A nechybí ani pátrání po upírovi.

Zasoutěžte si o knihu pro fanoušky Ariany Grande

ariana-grande-perex

Ariana Grande je nejen oblíbená zpěvačka, jejíž písně pravidelně okupují přední příčky hitparád, ale je také módní ikonou, zdatnou obchodnicí a aktivistkou bojující za práva menšin, žen i zvířat. Inspirujte se touto osobností i vy.

Vyrůstáme s knížkou už od kolébky

dite

Knížka je neocenitelným pomocníkem, který provází člověka celým životem. Nejmenší „čtenáři“ mohou proniknout do knižního světa prostřednictvím leporela, na větší děti čekají inspirativní a motivační příběhy. A samozřejmě nechybí bohaté ilustrace či hravé básničky.

Nové znalosti dětem

skola

Nové a hlavně zajímavé vědomosti lze získat nejen ve škole, ale také v zábavných, hravých a naučných sešitech a knihách. Zatímco edici Od zápisu do lavice ocení především budoucí prvňáčci a jejich rodiče, milovníky zvířat potěší knihy o psech a kočkách.