Nakladatel: Prakul

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Cenu Český bestseller získal Patrik Hartl, čtenáře nejvíc zaujala Karin Lednická

cb2021nahled

Slavnostní večer věnovaný vyhlašování knižních cen ČESKÝ BESTSELLER se letos vrátil zpátky do své tradiční podoby. V pořadí již 23. ročník proběhl v pátek 11. 3. v ostravském Trojhalí Karolina. 

Český bestseller za rok 2017

macek-uvod

Vstoupíme-li do knihkupectví, aniž bychom cíleně mířili k určitému knižnímu titulu, ocitáme se v labyrintu pultů, polic, regálů, stojanů, z nichž na nás upírají svůj uhrančivý zrak knihy všemožných žánrů, strohých či naopak barevností přebujelých přebalů. Ariadninou nití, která nás může dovést k dílu čtenářsky vděčnému, jsou nově udělené ceny Český bestseller za rok 2017.

Nenechte si ujít v týdnu od 9. do 15. listopadu 2015

192_big

Před námi je další listopadový týden, ve kterém si vybere opravdu každý. Čekají nás dny poezie, křty knih, autogramiády, autorská čtení, besedy i návštěvy zahraničích autorů.

Český bestseller 2012 – Kateřina Tučková: Žítkovské bohyně

cena

V sobotu 26. ledna se konal v pražském hotelu DUO galavečer Český bestseller, během něhož byli oceněni autoři a nakladatelé nejprodávanějších knižních novinek uplynulého kalendářního roku.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. října 2012

Nenechte si ujít

Ani v posledním celém říjnovém týdnu nevynecháme pozvánky na literární akce – křty nových knih, autogramiády a výstavy. Třeba vás některá zaujme a zpestříte si díky ní mlhavý podzimní den.