Nakladatel: MotoRoute

Nakladatelství MotoRoute vzniklo v roce 2009. Zpočátku se zabývalo pouze vydáváním magazínu MotoRoute (jediný český časopis o cestování na motocyklech), později začalo vydávat DVD a různé specializované publikace, zejména atlasy, mapy a průvodce. V současnosti vydává také cestopisy a rozšiřuje záběr na další druhy literatury, například o historii, zdravém životním stylu, vaření atd.

www.motoroute.cz/


MotoRoute - Nejnovější knihy

knihaŽivot na dvou kolech knihaVietnamská rebélie

MotoRoute - Související články

Na Yamaze kolem světa

zivot-na-dvou-kolech-perex

Jak se asi cítí člověk, který má možnost procestovat velkou část světa s větrem ve vlasech? Sjaak Lucassen na své Yamaze ujel téměř čtvrt milionu kilometrů a navštívil 75 zemí. Ve své knize barvitě popisuje svoji dobrodružnou cestu.

Skutečné lidské osudy

osoby

Svět je různorodým místem s tolika různorodými lidmi, kteří mají všichni neuvěřitelně rozličné osudy. Dnešní tipy jsou nabité životními příběhy lidí, což jen ilustruje nebývalou rozmanitost lidského osudu.

Ukázka z knihy Vietnamská rebélie (Lukáš Klouček)

Vietnamska rebelie

Autor se rozhodl vydat na motorce do Vietnamu a navštívit doposud neprozkoumaná, ale o to zajímavější místa. Vydejte se díky ukázce na cestu, která byla plná dobrodružství a adrenalinu.…

Letem světem

road

Máte rádi výlety po známých i méně známých místech zahalených rouškou tajemství? Pak jste tu dnes správně! Navštivte s námi třeba český Tetín nebo ruské jezero Bajkal. Vydejte se po stopách černých madon, odlehlých míst Vietnamu a ještě dál!

Vietnam ze sedla motorky

Vietnamska rebelie

Už vás unavují průvodci ve stylu Lonely Planet? Toužíte se vydat na dosud neprozkoumaná místa a zažít pořádný adrenalin? To vše můžete díky následující knize, jejíž autor na motorce projel Vietnam.