Nakladatel: Imagination of People

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Vyhrajte biografii tenisové hvězdy Petry Kvitové

petra-kvitova-neuveritelny-pribeh-perex

Jméno Petra Kvitová znají snad i ti, kteří nejsou fanoušky tenisu. Tuto dívku z Fulneku totiž nelze přehlédnout a její úspěchy, které slaví na kurtech, už vůbec ne. Jaká byla její cesta mezi tenisovou špičku?

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. února 2018

nenechte_si_ujit

Další únorový týden nás čekají zajímavé autogramiády, například známého herce Miroslava Donutila či textaře Michala Horáčka. A těšit se můžete také na autorské čtení rakouské spisovatelky Kathrin Röggly.

Zasoutěžte si o biografii fenomenálního hokejisty

clovek-jagr-perex

Jaromíra Jágra zná nejen u nás, ale i ve světě, každý hokejový fanoušek a experti ho řadí mezi velikány, jakými jsou Wayne Gretzky a Mario Lemieux. Přečtěte si, jak Jaromíra Jágra vnímají ti, kteří se s ním potkali na ledové ploše, ať už jako spoluhráči, nebo i jinak.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. ledna 2018

nenechte_si_ujit

Nevíte, co s volným časem příští týden? Pak se nechte inspirovat naším článkem, v němž najdete plno pozvánek na zajímavé literární akce, které se v následujících dnech konají po celé republice.

Vyhrajte příběh vyprávěný prostřednictvím receptů

kamaradky-v-kuchyni-perex

Seznamte se se třemi kamarádkami, které vás naučí nejen své recepty na zdravá a zároveň chutná jídla. Právě tyto pokrmy jsou totiž základem jejich životního stylu, díky kterému ve svém věku vypadají mnohem mladší a svěžejší než jejich vrstevnice.