Vyhrajte biografii tenisové hvězdy Petry Kvitové

petra-kvitova-neuveritelny-pribeh-perex
Jméno Petra Kvitová znají snad i ti, kteří nejsou fanoušky tenisu. Tuto dívku z Fulneku totiž nelze přehlédnout a její úspěchy, které slaví na kurtech, už vůbec ne. Jaká byla její cesta mezi tenisovou špičku?

Silný příběh velké tenistky

Začínáte číst velký a silný příběh, jak se obyčejná holka ze slezského městečka Fulneku stala z neznámé tenisové Popelky bílou královnou, a dnes platí za uznávanou globální hvězdu, která ovšem musela překonat nejednu těžkou překážku a jednou také dokázala zvítězit sama nad sebou. Ano, je to až neuvěřitelné, Petra Kvitová je celých deset let na špičce světového tenisu a dnes v celém světě respektovanou celebritou. Jak je možné, že děvče, které začalo s tenisem až ve čtrnácti letech, ušlo do svých současných devětadvaceti let tak významnou cestu. Tajemství tkví především v dobré rodině a vlastní tvrdé práci.

Petra už ve svých jednadvaceti ovládne rok 2011, když po vítězství nad Marií Šarapovovou získá titul ve Wimbledonu a stejně dominuje na Turnaji mistryň v Istanbulu. Rovněž vyhraje dalších pět prestižních turnajů a pak ještě dovede Česko k výhře ve Fed Cupu nad Ruskami, úžasnou sezonu končí jako světová dvojka. Do dějin tenisu se opětovně zapíše, když v roce 2014 dobyde Wimbledon po vítězství nad Kanaďankou Eugenií Bouchardovou podruhé.

 

Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh

Autor: Petr Čermák

Vydalo: nakladatelství Imagination of People
Počet stran: 192
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 5/2019
ISBN: 978-80-87685-78-5

Přečtěte si více o knize Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh

Petra Kvitová začala s tenisem poměrně pozdě – až ve čtrnácti letech –, ale už za krátkou dobu se dokázala dostat mezi světovou špičku a porážet velké soupeřky jako Marii Šarapovovou a Serenu Williamsovou. Přečtěte si, jak se z obyčejné a nenápadné dívenky z Fulneku stala tenisová hvězda.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh
probíhá od 25. do 31. srpna 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o dvě biografie Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePetra Kvitová: Neuvěřitelný příběh

Čermák, Petr

Imagination of People, 2019

Vyhrajte biografii tenisové hvězdy Petry Kvitové - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. 135evik napsal:

    Dobrý den, včera jsem si přečetla, že jsem vyhrála a dnes už mám knihu doma. Moc děkuji!

Napsat komentář