Vyhrajte příběh vyprávěný prostřednictvím receptů

kamaradky-v-kuchyni-perex
Seznamte se se třemi kamarádkami, které vás naučí nejen své recepty na zdravá a zároveň chutná jídla. Právě tyto pokrmy jsou totiž základem jejich životního stylu, díky kterému ve svém věku vypadají mnohem mladší a svěžejší než jejich vrstevnice.

Jídlo, pohyb a dostatek optimismu

kamaradky-v-kuchyni-ukazka-1Představujeme kuchařku, jinou než všechny ostatní.

Prostřednictvím 85 receptů vypráví příběh o dlouhodobém zdravém životním stylu, který tři ženy středního věku žijí už léta. Každá ho pojímá trochu jinak, všechny se však shodují na stejném základu: zdravé výživě a vaření, pohybu a optimistickém přístupu k životu, s nímž vítají každý nový den.

 

Kamarádky v kuchyni

Autorky: Dana Čermáková, Jana Krejníková, Marcela Nyčová

Vydalo: nakladatelství Imagination of People
Počet stran: 192
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 5/2017
ISBN: 978-80-87685-60-0

Přečtěte si více o knize Kamarádky v kuchyni, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. Můžete si také prohlédnout několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Ukázka z knihy

kamaradky-v-kuchyni-ukazka-2ŠALVĚJOVÁ LIMONÁDA

Potřebujeme:
malou hrst šalvějových lístků
0,5 l vody
2–3 lžíce medu nebo třtinového cukru
1 bio citron
šťávu z půl citronu
pár šalvějových lístků na ozdobu

Postup:
Šalvějové lístky zalejeme horkou vodou a necháme louhovat 8–10 minut. Poté scedíme a vychladíme. Promícháme s medem a citronovou šťávou a dozdobíme ve sklenici plátky citronu a šalvějovými lístky. (str. 100)

 

Vyhrajte knihu Kamarádky v kuchyni

Netrapte se dietami, které většinou nefungují, nebo se po jejich skončení musíte potýkat s jo-jo efektem, neupřednostňujte určitý způsob stravování, a přitom buďte svěží, štíhlá a spokojená. Načerpejte inspiraci z více než osmdesáti receptů, které vyprávějí příběh o dlouhodobém zdravém životním stylu tří žen středního věku. Všechny tři se shodují na tom, že tajemství duševní i tělesné pohody se skrývá především ve třech věcech: ve zdravé a vyvážené stravě, pohybu a optimistickém přístupu k životu. Zkuste to i vy.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Kamarádky v kuchyni vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Kamarádky v kuchyni
probíhá od 10. do 16. září 2017.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 kuchařky Kamarádky v kuchyni

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeKamarádky v kuchyni
Stravou proti času

Čermáková, Dana – Krejníková, Jana – Nyčová, Marcela

Imagination of People, 2017

Napsat komentář