Nakladatel: Hejkal

Hejkal je malé rodinné nakladatelství. Vydáváme hlavně beletrii – českou (antologie Země skrytých úsměvů, knihy Markéty Hejkalové aj.), finskou (Mika Waltari, Arto Paasilinna) a nově též rakouskou (historické detektivky Andrease Pittlera). Nakladatelství Hejkal je spolupořadatelem Podzimního knižního veletrhu – 31. ročník se bude konat 15. a 16. října 2021 v Havlíčkově Brodě.

nakladatelstvi.hejkal.cz/nakladatelstvi/


Hejkal - Nejnovější knihy

knihaVídeňské zločiny 2: Vražda na konci války /1918/ knihaZemě skrytých úsměvů knihaVídeňské zločiny 1: Případ podivné sebevraždy /1913/ knihaTři chlupatá zvířata

Hejkal - Související články

Historická krimizástávka

Historicke_romany_z_Vysehradu

Vydejme se spolu na výlet do historie řešit zločiny. Nejlépe na letním slunci a z pohodlí zahradního křesla. Hned čtyři napínavé knihy vám dnes přinášíme my, jen křeslo budete muset sehnat sami.

Druhý díl Vídeňských zločinů

Videnske-zlociny-1918

Čtenáře, co si oblíbili historicko-kriminální sérii rakouského spisovatele Andrease Pittlera, potěší vydání druhého dílu. Tentokrát s podtitulem 1918: Vražda na konci války.

Do historie s románovými hrdiny

romany-na-pozadi-historickych-udalosti

Před námi je víkend, nastává tak ideální chvíle představit si další zajímavé knihy, které si můžete vzít s sebou třeba k vodě. Tentokrát zavítáme do historie, příběhy všech dnešních titulů se totiž odehrávají v časech dávno minulých. A jak už to tak bývá, často jde o velice nadčasová témata, která mají co říct i nám,

Jasná sebevražda! Nebo ne?

Videnske zlociny_1913 Pripad podivne sebevrazdy

Série z pera Andrease Pittlera o vídeňském kriminalistovi Davidu Bronsteinovi dosáhla v Rakousku velké obliby. První díl s podtitulem 1913: Případ podivné sebevraždy vydalo nakladatelství Hejkal.

Zahrajte si o soubor povídek 30 současných autorů

zeme_usmevu_nahled

Tentokrát potěšíme všechny milovníky povídek, protože vám představíme knihu opravdu pestrou. Její editorka Markéta Hejkalová totiž vybraným autorům nezadala téma ani žánr. Výsledné dílo si můžete přečíst.