Nakladatel: Fobos

Značka FOBOS je domovem fanoušků dobrodružné literatury, sci-fi, fantasy a hororu. Vybírá ty nejzajímavější tituly pro zkušené a nadšené čtenáře, kteří ví co je dobré! Hrdina se probouzí ve světě po jaderné katastrofě? Pro nás denní chleba. Hordy zombie se valí na poslední výspu lidstva? Žádný problém. Výprava na opačný konec vesmíru? Tomu říkáme víkend! Staňte se členem naší družiny a objevujte nekonečné možnosti knížek vycházejících ve stínu měsíce FOBOS.

Fobos - Nejnovější knihy

knihaPřízraky domu Carrowů knihaRituál knihaStranger Things: Temnota na okraji města knihaInspekce

Fobos - Související články

Žádný další tajemství, jasný?

Stranger Things

Knižní série Stranger Things je dneska must-have každého milovníka stejnojmenného seriálového sci-fi hitu od Netflixu. Děj obou knih zachycuje události, jež se odehrávaly před rokem 1983, tedy před rokem, který odstartoval sérii zvláštních věcí v malém městečku v Indianě.

Různé podoby napětí

Napeti s nadechem nadprirozena

Máte rádi napětí? Potom určitě čtěte dále – dnes se totiž podíváme na thrillery, ve kterých tajemná atmosféra rozhodně chybět nebude. A protože i napětí má mnoho podob, tak i naše thrillery budou každý z jiného soudku, aby si všichni přišli na své.

Horory na víkend

Tipy_Dnes bude vasim pruvodcem strach2

Bojíte se rádi? Pak jste tu správně. Dnešní knížky totiž vypráví příběhy plné nevysvětlitelných a tajemných událostí, které pěkně pocuchají vaše nervy. Tušíte správně – zavítáme do světa hororu.

Na vlnách sci-fi a fantastična

fantasticke-knihy

Na úvod týdne jsme si pro vás připravili čtveřici titulů, s nimiž spolehlivě uniknete všední realitě. Upřednostníte záhadné obří sochy, tajemný cirkus, v němž ožívá magie, nebezpečné vesmírné putování, nebo temnou gotickou fantasy?

Fantasy na víkend

Tipy_pro_milovniky_sci-fi_a_fantasy

Chtěli byste zažít fantastické dobrodružství? Nemusíte nikam cestovat, stačí se pohodlně usadit a vzít si knížku. Ta vás totiž může zavést do úžasných světů plných neuvěřitelných příhod. Jak už asi tušíte, dnes pro vás máme tipy na fantasy knížky, které ocení hlavně mladí čtenáři.