Nakladatel: Omega

Edice Knihy Omega vydává především klasickou českou a světovou literaturu. Chce tak vyjít vstříc všem, kteří marně shánějí své oblíbeného spisovatele. Zaměřují se také na studenty, kteří potřebují klasickou četbu do školy. Spektrum titulů je postupně rozšiřováno o další témata. Věnuje se však také novým autorům a knihám, které dosud u nás nevyšly.

Edice Knihy Omega spolupracuje s renomovanými autory, překladateli, výtvarníky a mnoha externími odborníky.

https://www.knihydobrovsky.cz/


Edice Knihy Omega - Nejnovější knihy

knihaDcera knihaJezte jako Gilmorky knihaSběratel trofejí knihaMona Lisa virus

Edice Knihy Omega - Související články

Zasoutěžte si o pátrání po sběrateli prstů

sberatel-trofeji-perex

Londýnská policie má plné ruce práce s množícími se rasovými útoky, když dostanou hlášení o mrtvé ženě, které někdo vyřízl srdce a odnesl si její prsteníček. Ponořte se do napínavého pátrání a zjistěte, kdo je oním sběratelem podivných trofejí.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. října 2018

nenechte_si_ujit

Přijďte si zpříjemnit podzimní den na některou z literárních akcí. V průběhu příštího týdne se jich koná hned několik k různým příležitostem, vychází například nová kniha českého botanika Václava Větvičky a seznámit se můžete také s novým titulem Zdeňka Svěráka.

Vyhrajte recepty na menu podle Gilmorek

jezte-jako-gilmorky-perex

Patříte mezi fanoušky seriálu Gilmorova děvčata a vždy vás lákala představa vyzkoušet si některé z jídel, na kterých si pochutnávaly hlavní hrdinky? Nyní tu možnost máte díky neoficiální kuchařce inspirované příběhy Lorelai a Rory.

Vyhrajte důkaz, že krása může klamat

mona-lisa-virus-perex

Po celé Zemi se šíří strach z počítačového viru, a zatímco virus napadá stále více zařízení, dochází v různých koutech světa k dalším podivným událostem. Ačkoliv spolu na první pohled nijak nesouvisí, ukáže se, že je přesto něco spojuje.

Vyhrajte návrat Jima Francise do Edinburghu

umelec-na-ostri-noze-perex

Jim Francis je pro některé podvodník a pro jiné vizionář, ovšem skrývá se toho v něm daleko víc. A právě o tom se přesvědčí jeho manželka Melanie poté, co se Jim vydá do rodného Skotska na pohřeb syna, kterého skoro neznal.