Nakladatel: Omega

Edice Knihy Omega vydává klasickou českou i světovou literaturu. V produkci nakladatelství naleznete také aktuální světové bestsellery severských, britských či amerických spisovatelských hvězd.

https://www.knihydobrovsky.cz/publisher/detail/omega-3443


Edice Knihy Omega - Nejnovější knihy

knihaArabella z Marsu knihaKvěty slunce knihaRemade knihaDětské zoubky

Edice Knihy Omega - Související články

Zasoutěžte si o knihu instapoezie o lásce a ženství

kvety-slunce-perex

V dnešním světě vládnou technologie. Právě ty daly vzniknout modernímu žánru instapoezie, který v sobě snoubí verše a ilustrace či fotografie. A jednou z výrazných postav současnosti je Rupi Kaur, jejíž tvorba nyní vychází i knižně.

Boj o přežití ve světě ovládnutém nákazou

Remade-recenze

Sedmnáctiletý Leon trpí častými stavy úzkosti. Jeden takový jej postihne i ve chvíli, kdy ranní zprávy oznámí informaci o nějaké nákaze. Tentokrát se však Leon znepokojuje oprávněně. Obsah drobného sdělení brzy přerůstá v apokalypsu, která má zkapalnit všechno živé…

Získejte Arabellino první vesmírné dobrodružství

arabella-z-marsu-perex

Když se na konci sedmnáctého století uskutečnila první expedice na Mars, ukázalo se, že bude velmi výnosné tu zbudovat britskou kolonii. A právě ta je domovem Arabelly, která neváhá pro její záchranu riskovat i vlastní život.

Třetí díl ze série s Nielsem Oxenem

Mrazive plameny

Po Oběšených psech a Temných mužích vychází další díl série s válečným veteránem Nielsem Oxenem, jejímž autorem je dánský spisovatel Jens Henrik Jensem. Dopřejte si špetku akce a napětí v příběhu, který lze číst i bez znalosti předchozích knih.

Jak nešlápnout vedle aneb to nejlepší ve svém žánru

kniha

Dnes jsme si pro vás přichystali čtveřici knih, s kterými nelze šlápnout vedle. Jejich prostřednictvím se zamyslíte nad lidským údělem, zjistíte, co je skutečně důležité, podíváte se na pokračování osudů hrdinů slavné knižní série a nakonec se skvěle pobavíte.