Nakladatel: Omega

Edice Knihy Omega vydává klasickou českou i světovou literaturu. V produkci nakladatelství naleznete také aktuální světové bestsellery severských, britských či amerických spisovatelských hvězd.

https://www.knihydobrovsky.cz/publisher/detail/omega-3443


Edice Knihy Omega - Nejnovější knihy

knihaHříšnice knihaDcera knihaJezte jako Gilmorky knihaSběratel trofejí

Edice Knihy Omega - Související články

Historické výlety

Historicke-romany

Vydejte se na cestu do minulosti. Stroj času vědci sice stále nevynalezli, ale my pro vás máme jednodušší způsob. Stačí si vzít do ruky historický román a zavítat do Ameriky 19. století, vikingského světa či do středověké Evropy, kdy v Českém království vládne Jiří z Poděbrad.

Dva tipy pro milovníky umění

Woody Allen_Praha

Dnešní tipy vám dají nahlédnout do umění, konkrétně do oblasti filmové tvorby a fotografie. Zároveň budete mít možnost seznámit se s osobností Woodyho Allena a s Prahou 40. a 50. let minulého století.

Napětí na každé stránce

Napeti-na-kazde-strance

Po oddechu během vánočních svátků a novoročním veselí je čas dopřát si dávku pořádného napětí! Začtěte se do pětice nejnovějších titulů, v nichž o záhadná zmizení, komplikované vztahy, podivné vraždy a zákeřné intriky rozhodně není nouze.

Zasoutěžte si o pátrání po sběrateli prstů

sberatel-trofeji-perex

Londýnská policie má plné ruce práce s množícími se rasovými útoky, když dostanou hlášení o mrtvé ženě, které někdo vyřízl srdce a odnesl si její prsteníček. Ponořte se do napínavého pátrání a zjistěte, kdo je oním sběratelem podivných trofejí.

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. října 2018

nenechte_si_ujit

Přijďte si zpříjemnit podzimní den na některou z literárních akcí. V průběhu příštího týdne se jich koná hned několik k různým příležitostem, vychází například nová kniha českého botanika Václava Větvičky a seznámit se můžete také s novým titulem Zdeňka Svěráka.