Hledáme právě Vás!

Psani
Milujete knihy? Dočetli jste teď nějakou zajímavou a chtěli byste se podělit o dojmy s ostatními? Můžete! Stačí jen, když se přidáte k nám!

Hledáme muže i ženy všech věkových kategorií, kteří by chtěli psát pro Klub knihomolů především recenze na zveřejněné knižní novinky, ale také reportáže z autogramiád a besed nebo další články, které se týkají knih a čtení.

Máte-li zájem patřit do našeho týmu, stačí se ozvat na mail marketa (zavinac) klubknihomolu.cz. Napište nám o sobě pár slov, jaký literární žánr je vám blízký, jaká témata k psaní článků byste upřednostňovali, … Připojte i krátký ukázkový text zaměřený na literaturu či rovnou recenzi. Odpovíme všem.

Pokud váháte a nejste si jisti kvalitou svého textu, nebojte se! Rádi Vám poradíme, jak články zlepšit a udělat je ještě čtivějšími.

Nabízíme Vám publikování Vašich článků a získání praxe v psaní. Spolehliví spolupracovníci od nás budou dostávat recenzní výtisky zdarma. Při dlouhodobé spolupráci jsou možné další odměny v knižní podobě. Dále Vám zprostředkujeme pozvánky na křty či autogramiády, rozhovory s českými i zahraničními autory, …

Přidáte se k nám?

Doporučení:
Share

Hledáme právě Vás! - DISKUZE

Počet reakcí: 25
 1. missyranger missyranger napsal:

  Též by mě ještě zajímalo, zda to je platné ještě:)

 2. Tii-chan Tii-chan napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli ještě tato nabídka platí. Děkuji

 3. Myanmar napsal:

  Dobrý den, 12.7. jsem Vám odeslala e-mail, ale zatím mi nepřišla odpověď. Omlouvám se, že se takto připomínám, ale napadlo mě, zda Vám má zpráva vůbec přišla :)

 4. Milan Vojtěch napsal:

  Dobrý den, chtěl jsem poslat email se zájmem o spolupráci na adresu redakce@klubkni­homolu.cz, ale hlásí mi to, že email je špatně zadán, proto píši sem.

  Dobrý den, na internetových stránkách katedry mediálních studií a žurnalistiky Masarykovy univerzity jsem našel nabídku na pozici Redaktor magazínu o knihách, o kterou bych se rád ucházel.

  Vystudoval jsem Technickou univerzitu v Liberci obor Filologie se zaměřením na žurnalistiky. V rámci studia a mimo něj jsem získal praxi například libereckém a pražském deníku a také v časopise Věci veřejném. V novinách jsem měl na starosti převážně agendu lokálního zpravodajství. Občas jsem také psal články kulturního rázu a místy i nějaké sloupky. Co se týče mého vztahu k literatuře, zajímám se hodně židovskou tematiku a holocaust, detektivní žánry, ale také díla předních českých a zahraničních autorů z dob druhé poloviny 19. století a celého 20. století. Díky studiu Filologie mám vytříbené jazykové schopnosti, a to nejen po stylistické ale i po gramatické stránce.

  O spolupráci s magazínem mám vážný zájem, tedy kromě reportáží, jejichž zpracování vyžaduje bydliště v Praze či v Brně.

  V případě zájmu mě prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle a emailu.

  S pozdravem

  Bc. Milan Vojtěch

 5. Lenka napsal:

  Zdravim,
  Mam otazku:
  Bola by slovencina problem? :-?

 6. Míša napsal:

  Tak snad ještě nabídka platí, dnes jsem posílala mail :)

 7. Kristýna napsal:

  Zdravím :)
  Psala jsem Vám včera email, snad nezapadl do spamu :/ Zní to opravdu dobře, moc ráda bych se stala součástí :)

 8. Andilek napsal:

  To je uchvatné! ráda bych se k vám připojila!

 9. Petra Vymětalová Petra Vymětalová napsal:

  Andy, info pošleme na emailovou adresu, kterou máte uvedenou v registračních údajích :-)

 10. Andy Andy napsal:

  Dobrý den, šlo by poslat více informací k tomu jak se stát dopisovatelem? Ráda čtu – začínala jsem na pohádkách,které mi četla babička, dnes čtu to co mi přijde pod ruku většinou v knihovně, ty co mě zaujmou si pak koupím. Mám ráda romantickou literaturu – ať se jedná o starou dobu – rytíři a králové jako píše Julie Garwood nebo Shanon Drake či podobné autorky, nepohrdnu novodobou knížkou od výše zmíněné Julie nebo třeba autorem jako je Jefrey Deaver. I když poslední dobou mě třeba zaujala i Kmotra Liška od Josefa Lady – tu čtu své dcerce na uspání.
  Díky za odpověď,
  Andy

 11. Markéta Markéta napsal:

  Milá Evo, díky za reakci. :) Záleží na čase a energii. Dopisovatelé píší dle svých možností. Redaktoři musí odevzdávat alespoň cca 1 článek týdně, ale zase mají výhody navíc. Záleží na každém, zda bude dopisovatelem či redaktorem. Samozřejmě není vyloučeno, že se dopisovatel stane redaktorem a naopak. Těším se na ukázku. :)

 12. Eva napsal:

  To zní zajímavě. Kolik článků se pak musí napsat, když se přihlásím?

Napsat komentář