Ukázka z knihy Lucinka, Kubík a miminko (Eliška Mauleová)

Lucinka Kubik a miminko nahled
Nejdříve si Kubík hrál se svým oblíbeným autíčkem, teď spolu se sestrou tvoří správnou dvojku a užívají si společné dovádění. To jim zpestří čekání na nového sourozence a pořádná zábava začne po návratu maminky z porodnice.

Knihu Lucinka, Kubík a miminko od Elišky Mauleové
vydalo nakladatelství Grada.

Lucinka Kubik a miminko 1

Lucinka Kubik a miminko 2

Lucinka Kubik a miminko 3

——————–

Můžete si přečíst další ukázku.

——————–

O autorce

Eliška Mauleová (roz. Tomanová) vystudovala dánský jazyk a literaturu na Karlově Univerzitě a miluje kreslení a malování. Celý život  se zabývala uměním. V roce 2003  absolvovala s vyznamenáním Státní uměleckou školu Jagellonská v Plzni. Svoje obrazy vystavovala v Dánsku i Německu. Kromě toho se zúčastnila a zvítězila v mnoha národních i mezinárodních výtvarných soutěžích. Obzvlášť hrdá je na ocenění v celosvětové soutěži současné ilustrace pořádané časopisem 3×3 The Magazine of Contemporary Illustration, kde obdržela čestné uznání za ilustrace své knihy Lucie og fantasidyrene (dánština, 2019). V současné době žije v Plzni, kam se přestěhovala s mužem a dvěma dětmi po sedmiletém pobytu v Dánsku. Více se o autorce a ilustrátorce dozvíte na jejich stránkách. Mezi její knihy patří např. Lucinka a kouzelná zvířátka (naše ukázka) či Kubík a autíčko (naše ukázka).


Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd. Značka BAMBOOK je určena všem dětským čtenářům. Nabídkou dětských knížek provází její maskot, pandí kluk Bambook, který seznamuje děti se světem čtení a příběhů.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLucinka, Kubík a miminko

Mauleová, Eliška

Grada, 2021

Napsat komentář