Získejte návod, jak být dobrým kmenovým vůdcem

zrozeni-kmenoveho-vudce-perex
Kmeny najdeme v kterémkoliv větším lidském uskupení, ale mnohdy jsou mezi jejich schopnostmi a výkonností propastné rozdíly. Proč tomu tak je? Mohou za to jejich kmenoví vůdci. Pokud se chcete zařadit mezi ty nejlepší, přečtěte si, jak na to.

Veďte svůj kmen od úspěchu k úspěchu

Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o dvaceti až sto padesáti lidech. Kmeny jsou základním stavebním prvkem jakéhokoli rozsáhlejšího lidského úsilí. Mají větší vliv a význam než týmy, celé podniky či sebeschopnější generální ředitelé. Jsou to právě kmeny, kdo v podniku rozhoduje o tom, zda se novému šéfovi bude dařit nebo zda ho brzy nahradí někdo jiný. Některé kmeny vyžadují od všech svých členů maximální výkony a neustále se rozvíjejí. Jiné dělají jen to, co je nezbytně nutné. Co je příčinou tohoto rozdílu ve výkonnosti? Jejich kmenoví vůdci.

Kmenoví vůdci se soustředí na posilování kmenu, přesněji řečeno na rozvíjení kmenové kultury. Pokud se jim to daří, jde kmen od úspěchu k úspěchu. Pro řadu lidí to představuje velkou hádanku: jak to dělají?

Když se jich zeptáte, mnozí kmenoví vůdci nedokážou objasnit, co přesně dělají jinak. Po přečtení této knihy vám bude jasné, v čem spočívá jejich úspěch, a navíc je dokážete napodobit.

 

Zrození kmenového vůdce

Autoři: Dave Logan, John King, Halee Fischer-Wright

Vydalo: nakladatelství Synergie Publishing SE
Překlad: Petr Jansa, Hana Škapová
Počet stran: 352
Vazba: brožovaná
Vydáno: 3/2019
ISBN: 978-80-7370-532-9

Přečtěte si více o knize Zrození kmenového vůdce, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Zrození kmenového vůdce

Máte na starosti tým lidí, ale nedokážete jeho členy motivovat k tomu, aby se rozvíjeli a neomezovali své aktivity jen na to, co je nezbytně nutné? Přemýšlíte, proč se jiným daří svůj „kmen“ vést tak, že dosahuje jednoho úspěchu za druhým a neustále se posunuje? Mnohdy tito kmenoví vůdci nedokáží odpovědět na otázku, co dělají jinak, ale vy se to můžete dozvědět díky naučné publikaci, za kterou stojí trio autorů Dave Logan, John King a Halee Fischer-Wright.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Zrození kmenového vůdce vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Zrození kmenového vůdce
probíhá od 21. do 27. dubna 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o dvě knihy Zrození kmenového vůdce

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZrození kmenového vůdce
Jak z úspěšných skupin vznikají skvělé organizace

Fischer-Wright, Halee – King, John – Logan, Dave

Synergie Publishing SE, 2019

Napsat komentář