Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o dvě knihy Zrození kmenového vůdce

Dokáže váš tým splnit zadané úkoly a cíle, ale jeho členové nikdy neudělají nic navíc a nemají snahu se posunout dále? Naučte se od nejlepších kmenových vůdců, jak své kmeny vedou a motivují oni, a uvidíte, že brzy začnete sklízet úspěchy i vy.

Veďte svůj kmen od úspěchu k úspěchu


Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o dvaceti až sto padesáti lidech. Kmeny jsou základním stavebním prvkem jakéhokoli rozsáhlejšího lidského úsilí. Mají větší vliv a význam než týmy, celé podniky či sebeschopnější generální ředitelé. Jsou to právě kmeny, kdo v podniku rozhoduje o tom, zda se novému šéfovi bude dařit nebo zda ho brzy nahradí někdo jiný. Některé kmeny vyžadují od všech svých členů maximální výkony a neustále se rozvíjejí. Jiné dělají jen to, co je nezbytně nutné. Co je příčinou tohoto rozdílu ve výkonnosti? Jejich kmenoví vůdci.

Kmenoví vůdci se soustředí na posilování kmenu, přesněji řečeno na rozvíjení kmenové kultury. Pokud se jim to daří, jde kmen od úspěchu k úspěchu. Pro řadu lidí to představuje velkou hádanku: jak to dělají?

Když se jich zeptáte, mnozí kmenoví vůdci nedokážou objasnit, co přesně dělají jinak. Po přečtení této knihy vám bude jasné, v čem spočívá jejich úspěch, a navíc je dokážete napodobit.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Zrození kmenového vůdce.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte návod, jak být dobrým kmenovým vůdcemDo soutěže bylo odesláno 347 tipů.

Kdo vyhrál?

opicka (347), mokrpetr (350)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Zrození kmenového vůdce?
Více než tři sta čtyřicet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZrození kmenového vůdce (Fischer-Wright, Halee – King, John – Logan, Dave)
Jak z úspěšných skupin vznikají skvělé organizace
Ptáci tvoří hejna, vlci smečky a lidé kmeny, skupiny o dvaceti až sto padesáti lidech. Kmeny jsou základním stavebním prvkem jakéhokoli rozsáhlejšího lidského úsilí. Mají větší vliv a význam… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.