Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 knih Léčivé byliny a duševní zdraví

Na trhu najdete mnoho bylinných přípravků a doplňků stravy, ale díky legislativě Evropské unie je těžké se v nich zorientovat. Pokud se chcete dozvědět, které bylinky budou ideální pomocníci pro vaše duševní zdraví, můžete si vyhrát dobrého prostředníka.

Léčivá síla z přírody


Máte výkyvy nálady, stavy smutku či deprese, špatně usínáte nebo snad dokonce zapomínáte jména svých přátel? Navštívili jste lékaře a vaše potíže se dosud nezmírnily?

Věříte v sílu léčivých bylin? Na trhu i na internetu je široká nabídka léčivých bylin, doplňků stravy a volně prodejných léčivých přípravků, ale jak si má člověk vybrat?

Podle legislativy EU je totiž zakázáno odkazovat při prodeji produktů z rostlin na jejich vliv na zdraví kromě tvrzení, která schválí Evropská komise. Protože Evropská komise dosud seznam zdravotních tvrzení neschválila, žádný výrobce nesmí napsat, s jakým zdravotním problémem jím nabízený produkt pomáhá.

Autoři bestselleru Doba jedová prof. Anna Strunecká a prof. Jiří Patočka ve spolupráci s botaničkou Mgr. Zdeňkou Navrátilovou i proto sestavili zcela ojedinělý přehled domácích i cizokrajných bylin a koření, které mohou přispět ke zmírnění potíží při poruchách nálady, stavech smutku, opakované úzkosti a neustálém strachu, při nespavosti nebo opakujících se migrénách. S přibývajícími roky mohou být užitečné byliny, které přispívají k prevenci poruch paměti, Alzheimerovy i Parkinsonovy nemoci.

Srozumitelně a přehledně napsaná knížka představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin.  Jistě tedy najde své oprávněné místo v mnoha knihovnách.

Ve spolupráci s nakladatelstvím ALMI vám přinášíme soutěž,
ve které pět z vás může vyhrát knihu Léčivé byliny a duševní zdraví.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte přehled bylin ideálních pro dušiDo soutěže bylo odesláno 1401 tipů.

Kdo vyhrál?

oparkozo (1402), Gargamel (1405), ekov (1408), Marci55 (1411), Sybila (1420)

Správná odpověď

Kdy vyšla kniha Léčivé byliny a duševní zdraví?
V červnu 2018.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLéčivé byliny a duševní zdraví (Navrátilová, Zdeňka – Patočka, Jiří – Strunecká, Anna)
Máte výkyvy nálady, stavy smutku či deprese, špatně usínáte nebo snad dokonce zapomínáte jména svých přátel? Navštívili jste lékaře a vaše potíže se dosud nezmírnily? Věříte v sílu léčivých bylin? Na… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.