Olejomalba pro každého

Olejomalba snadno a rychle dva_uvodni
Toužíte se stát velkým umělcem na poli olejomalby, ale nevíte, jak začít? Pomůže vám druhý díl úspěšné knížky Olejomalba snadno a rychle Jany Laštovičkové Grygarové.

Chcete se naučit malovat olejem, ale nemůžete tomu věnovat celé dny? Vyzkoušejte „rychlou“ olejomalbu, techniku olejomalby mokrý do mokrého. Autorka úspěšné knihy Olejomalba snadno a rychle pro vás sestavila další řadu návodů na překrásné obrazy, jednoduše, krok za krokem. Olejomalba bývá nazývána královnou mezi malířskými technikami, přesto ji můžete ovládnout i vy. Pomocí techniky olejomalby mokrý do mokrého si namalujete okouzlující krajinku, mořskou hladinu, romantické květinové zátiší, oslňující oblohu, tajemný les nebo třeba vaše oblíbené zvíře.

 

Olejomalba snadno a rychle 2

Autorka: Jana Laštovičková Grygarová

Počet stran: 200
Vazba: vázaná
Formát: 190×246 mm
ISBN: 978-80-7413-357-2
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Olejomalba snadno a rychle 2 vydalo nakladatelství Zoner Press.

 

Ukázka z knihy

Olejomalba snadno a rychle dva_ukazka

Prohlédněte si celou ukázku.

 

Doporučujeme

Jana Laštovičková Grygarová je též spoluautorkou knihy Portréty podle fotografií. Zaujmout by vás mohly také další umělecky zaměřené knihy nakladatelství Zoner Press. To se soustředí mj. také na oblíbenou řadu Naučte se malovat a kreslit, která je ideální nejen pro začínající umělce. Vyšly zde např. tituly: Naučte se malovat – Portréty květin a Naučte se malovat – Akrylové barvy.


Nakladatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. V roce 2007 byla nabídka vydavatelství rozšířena o řadu oblíbených knih Naučte se kreslit… a v roce 2008 o fantasy žánr v edici Zoner Fantazie a populární publikace s japonskou mangou a komiksy, které vychází pod logem Zoner Manga. Pro vydavatelství jsou velmi inspirativní webové diskuse, názory, tipy a přání čtenářů, které probíhají na Facebooku Manga Zoner, kde jsou stále nové aktuální informace.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeOlejomalba snadno a rychle 2

Laštovičková Grygarová, Jana

Zoner Press, 2017

Napsat komentář