Výroba přírodní kosmetiky

Juliette Gogginova_Abi Rightonova_Krasa z prirody
Myslíte si, že výroba kosmetiky je složitý proces, který hned tak někdo nezvládne? Máme pro vás dobrou zprávu: zvládne to každý, kdo umí jenom trošku vařit a má po ruce knihu Krása z přírody.

Nemusíte nakupovat žádné speciální vybavení, většinu potřebného najdete doma v kuchyni. S pomocí této knihy si sami vyrobíte vlastní kosmetickou řadu, od peelingů, po krémy, šampony a další kosmetické přípravky, z čistě přírodních materiálů. Navíc zjistíte, že výroba vlastní kosmetiky je především zábavná. V knize naleznete více než třicet výborných receptů na výrobky pro péči o pleť i celé tělo, nezapomeneme ani na vlasy či požitek z koupele. Postupy a návody jsou jednoduché, doplněné názornými fotografiemi, které vás povedou krok za krokem a poradí i s možnými výrobními obtížemi. Odličovací přípravky, tonika, balzámy na rty, krémy na vysušené ruce, mléka k hýčkání celého těla, pleťové masky… to všechno a ještě víc si budete umět vyrobit. Přímo ve vaší kuchyni se zrodí krása.

Inspirativní kniha dvou mezinárodně uznávaných odbornic.

Dr. Barbara Brockwayová, prezidentka Společnosti pro výzkum kosmetiky

 

Krása z přírody

Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy
Autorky: Juliette Gogginová, Abi Rightonová
Přeložila: Lenka Kerumová

Počet stran: 160
Vazba: brožovaná
Formát: 211×250 mm
ISBN: 978-80-7359-517-3
Doporučená cena: 449 Kč

Knihu Krása z přírody vydalo nakladatelství Metafora.

 

Ukázka z knihy

Krasa z prirody1

Krasa z prirody2

 

Doporučujeme

Zajímáte se o přírodní kosmetiku? Přečtěte si ukázku z knihy Přírodní kosmetika – Jak na to (2015), kterou také vydalo nakladatelství Metafora. Zaujmout by vás mohla i Léčivá kosmetika z přírody (Grada, 2014) nebo Přírodní kosmetika pro každý den (Grada, 2016).


Nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001. Zaměřuje se zejména na literaturu překladovou a jeho autoři pocházejí ze všech koutů světa, ze Spojených států např. Joseph Finder a Ted Dekker, z Anglie Susan Hillová, z Německa Katarina Michel aj. Tu a tam vydává nakladatelství i díla českých autorů, např. Martiny Wolfové.

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeKrása z přírody
Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy

Gogginová, Juliette - Rightonová, Abi

Metafora, 2017

Napsat komentář