Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik
Jen dva týdny nás dělí od Štědrého dne. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Vánoce jsou sice nazývány svátky klidu a míru, ovšem skutečnost bývá jiná. S koncem roku se blíží nejrůznější uzávěrky, je třeba dokončit projekty, děti mají ve školách a školkách vánoční vystoupení, do toho se mnozí snaží stihnout nákupy dárků, předvánoční úklid a mnoho dalšího. Místo klidu a pohody velká část lidí prožívá stres.

Protože je shonu a stresu až příliš, nechceme Vám přidělávat další vrásky na čele obavami, zda Vám vydražené knihy přijdou domů ještě před Štědrým dnem. Proto jsme tu s informacemi ohledně prosincových aukcí.

Letošní aukce poběží až do 16. prosince tak, jak jste zvyklí. Tentýž den rozešleme poslední podklady k platbě. Všechny balíčky, které budou uhrazeny do 17. prosince (tedy bude-li částka za ně do tohoto termínu připsána na náš účet), budou následující den, případně 19. prosince (dle celkového počtu balíčků) odeslány. Pošta se zaručila, že balíčky podané nejpozději k tomto datu doručí do Štědrého dne.

Osobní odběry budou letos ukončeny 20. prosince. Obnoveny budou počínaje 6. lednem 2019.

Aukce knih však poběží i přes vánoční svátky. Nebudete-li u počítače, můžete si nastavit automatické přihazování, aby Vám vyhlédnutá kniha neutekla. Informace k vydraženým knihám Vám zašleme po Novém roce. Stejně tak knihy uhrazené později než 17. prosince budou odeslány až po Novém roce.

Přejeme příjemné prožití zbytku adventu.

Doporučení:
Share

Napsat komentář