Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik
Jen dva týdny nás dělí od Štědrého dne. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Vánoce jsou sice nazývány svátky klidu a míru, ovšem skutečnost bývá jiná. S koncem roku se blíží nejrůznější uzávěrky, je třeba dokončit projekty, děti mají ve školách a školkách vánoční vystoupení, do toho se mnozí snaží stihnout nákupy dárků, předvánoční úklid a mnoho dalšího. Místo klidu a pohody velká část lidí prožívá stres.

Protože je shonu a stresu až příliš, nechceme Vám přidělávat další vrásky na čele obavami, zda Vám vydražené knihy přijdou domů ještě před Štědrým dnem. Proto jsme tu s informacemi ohledně prosincových aukcí.

Letošní aukce poběží až do 14. prosince tak, jak jste zvyklí. Tentýž den rozešleme poslední podklady k platbě. Všechny balíčky, které budou uhrazeny do 17. prosince (tedy bude-li částka za ně do tohoto termínu připsána na náš účet), budou tentýž den, případně 18. prosince (dle celkového počtu balíčků) odeslány.

Osobní odběry budou letos ukončeny 21. prosince. Obnoveny budou počínaje 2. lednem 2019.

Aukce knih však poběží i přes vánoční svátky. Nebudete-li u počítače, můžete si nastavit automatické přihazování, aby Vám vyhlédnutá kniha neutekla. Informace k vydraženým knihám Vám zašleme po Novém roce. Stejně tak knihy uhrazené později než 17. prosince budou odeslány až po Novém roce.

Přejeme příjemné prožití zbytku adventu.

Doporučení:
Share

Napsat komentář