Doručení knih do Vánoc aneb poslední letošní aukce

balik
Začal advent, do Štědrého dne nám tedy zbývají necelé čtyři týdny. Máte v aukci vyhlédnutou knihu, která by byla ideálním dárkem pod stromečkem, a nevíte, jestli dorazí včas? Čtěte dále!

Vánoce jsou sice nazývány svátky klidu a míru, ovšem skutečnost bývá jiná. S koncem roku se blíží nejrůznější uzávěrky, je třeba dokončit projekty, děti mají ve školách a školkách vánoční vystoupení, do toho se mnozí snaží stihnout nákupy dárků, předvánoční úklid a mnoho dalšího. Místo klidu a pohody velká část lidí prožívá stres. Obzvlášť v letošním roce, kdy je opět vše jinak, než jsme byli zvyklí.

Protože je shonu a stresu až příliš, nechceme vám přidělávat další vrásky na čele obavami, zda vám vydražené knihy přijdou domů ještě před Štědrým dnem. Proto jsme tu s informacemi ohledně prosincových aukcí.

Letošní aukce poběží až do 16. prosince tak, jak jste zvyklí. Tentýž den rozešleme poslední podklady k platbě. Všechny balíčky, které budou uhrazeny do 19. prosince (tedy bude-li částka za ně do tohoto termínu připsána na náš účet), budou následující den, tedy 20. prosince odeslány. Pošta se zaručila, že balíčky podané nejpozději k tomuto datu (20. 12.) doručí do Štědrého dne. Pozor, Zásilkovna zaručuje dodání pouze u zásilek podaných nejpozději v pátek 17. prosince. Pokud tedy chcete balík odeslat na pobočku Zásilkovny, dejte mi vědět, aby případné platby proběhly včas.

Osobní odběry budou letos ukončeny 22. prosince. Obnoveny budou počínaje 3. lednem 2022.

Aukce knih však poběží i přes vánoční svátky. Nebudete-li u počítače, můžete si nastavit automatické přihazování, aby vám vyhlédnutá kniha neutekla. Informace k vydraženým knihám vám však zašleme až po Novém roce. Stejně tak knihy uhrazené později než 17. prosince u Zásilkovny (nebo 19. u pošty) budou odeslány až po Novém roce.

Přejeme příjemné prožití zbytku adventu.

Doporučení:
Share

Napsat komentář