Vyhrajte zábavné dobrodružství Ovečky Shaun

Ovecka-Shaun-jede-na-dovolenou-perex
Ovečka Shaun a její kamarádi si užívají poklidného dne na farmě, kde žijí. Když v tom přijde překvapivá zpráva, že cestovní kancelář OV-CESTOVKA pořádá výlet k moři. Ale je potřeba si rychle sbalit, protože to je opravdu „last minute“.

Veselá cesta na dovolenou

Ovecka-Shaun-jede-na-dovolenou-ukazkaPříběh začíná na farmě, kde každodenní život všech obyvatel narušila nečekaná zpráva. Cestovní kancelář OV-CESTOVKA pořádá zájezd k moři. Tuto příležitost si nemohou nechat ovečky ujít, vidina velkého dobrodružství a zábavy je lákavá. Všichni si rychle balí kufry a vyráží na letiště, vždyť je to let na poslední chvíli.

Obrázkový příběh je plný veselých a zábavných ilustrací, zobrazuje Ovečku Shaun a její kamarády v různých a nečekaných situacích, s nimiž se setkají na cestě na dovolenou. Vaším hlavním úkolem je najít Ovečku Shaun s kudrnatou chocholkou na každém obrázku a věřte, že to nebude tak jednoduché, schovala se opravdu dobře a ovcemi se to tam jenom hemží!

Kniha díky velkému množství veselých ilustrací na dlouhou dobu upoutá dětskou pozornost a vede k rozvoji komunikace mezi dětmi a rodiči. Vyprávění příběhů a popisování obrázků podporuje představivost a fantazii dětí a aktivně rozšiřuje jejich slovní zásobu běžných témat z každodenního života. Kniha může být úvodem k rozhovoru o životě na farmě a popisu dalších domácích zvířat. Hlavním úkolem knihy je na obrázku najít Ovečku Shaun s kudrnatou chocholkou, což procvičuje soustředění, paměť a pozornost dětí. Kniha má významnou edukativní hodnotu.

Ovečka Shaun jede na dovolenou

Vydalo: nakladatelství PRESCO GROUP a.s.
Počet stran: 34
Vazba: pevná
Vydáno: 12/2015
ISBN: 978-80-87034-07-1

Přečtěte si více o knize Ovečka Shaun jede na dovolenou, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství PRESCO GROUP a.s. Můžete si také prohlédnout několik stran z knihy: ukázka 1 a ukázka 2.

Společnost PRESCO GROUP a.s. byla založena v roce 1995. Vydává vlastní kolekce nástěnných, stolních a speciálních kalendářů a diářů. Za dobu své existence získala silné postavení na trhu v České republice, na Slovensku a v ostatních evropských zemích. Své portfolio rozšířila o vydávání knih. V roce 2014 vydala úspěšnou edici dětských knih Statečná autíčka. Společnost je také výrobcem a dodavatelem licenčních školních a předškolních potřeb a vlastních her a hraček. Více na www.presco.cz.

 

Vyhrajte knihu Ovečka Shaun jede na dovolenou

Ovečka Shaun s kamarády balí kufry a vydávají se za dobrodružstvím na zájezd k moři. Během své cesty se dostanou do mnoha nečekaných a humorných situací a Shaun se při nich pořád někde ztrácí. Společně s dětmi ji musíte na každém obrázku najít, aby mohla ve své cestě pokračovat, čímž procvičíte pozornost a soustředění svých ratolestí. Díky množství ilustrací je kniha zabaví na dlouhou dobu a mimo to také při vyprávění příběhu přispějete k rozvoji jejich fantazie a slovní zásoby. Pokud navíc Ovečka Shaun patří mezi vaše oblíbené postavičky, neváhejte a po knize sáhněte.

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s. vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás může knihu Ovečka Shaun jede na dovolenou vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Ovečka Shaun jede na dovolenou
probíhá od 23. prosince 2015 do 5. ledna 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 5 knih Ovečka Shaun jede na dovolenou

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeOvečka Shaun jede na dovolenou

PRESCO GROUP a.s., 2015

Vyhrajte zábavné dobrodružství Ovečky Shaun - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. Cinderella napsal:

    Moc děkuji za krásnou knihu, která přišla jako výhra rychlostí blesku a také za Barunku a malovaný svět, kterou jsem vyhrála minule. Asi už mám na dlouhou dobu vybráno:-D

  2. Gerd Muller napsal:

    Ovečka Shaun přijela z dovolené k nám domů v pořádku,děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>