Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 knih Ovečka Shaun jede na dovolenou

Na farmu dorazila nečekaná zpráva – kancelář OV-CESTOVKA pořádá výlet k moři. A jak to tak bývá, vše je na poslední chvíli a díky tomu Ovečku Shaun potká mnoho veselých situací. Přidejte se k zájezdu a užijte si mnoho legrace.

Veselá cesta na dovolenou


Příběh začíná na farmě, kde každodenní život všech obyvatel narušila nečekaná zpráva. Cestovní kancelář OV-CESTOVKA pořádá zájezd k moři. Tuto příležitost si nemohou nechat ovečky ujít, vidina velkého dobrodružství a zábavy je lákavá. Všichni si rychle balí kufry a vyráží na letiště, vždyť je to let na poslední chvíli.

Obrázkový příběh je plný veselých a zábavných ilustrací, zobrazuje Ovečku Shaun a její kamarády v různých a nečekaných situacích, s nimiž se setkají na cestě na dovolenou.

Kniha díky velkému množství veselých ilustrací na dlouhou dobu upoutá dětskou pozornost a vede k rozvoji komunikace mezi dětmi a rodiči. Vyprávění příběhů a popisování obrázků podporuje představivost a fantazii dětí a aktivně rozšiřuje jejich slovní zásobu běžných témat z každodenního života. Kniha může být úvodem k rozhovoru o životě na farmě a popisu dalších domácích zvířat.

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a. s.
vám přinášíme soutěž, ve které pět z vás
může vyhrát knihu Ovečka Shaun jede na dovolenou.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte zábavné dobrodružství Ovečky ShaunDo soutěže bylo odesláno 1364 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

ekov (1364), kulto (1365), Cinderella (1366), bramborka (1366), 00Marie99 (1367)

Správná odpověď

Co je hlavním úkolem v knize Ovečka Shaun jede na dovolenou?
Hledání Ovečky Shaun na obrázcích.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOvečka Shaun jede na dovolenou ()
Příběh začíná na farmě, kde každodenní život všech obyvatel narušila nečekaná zpráva. Cestovní kancelář OV-CESTOVKA pořádá zájezd k moři. Tuto příležitost si nemohou nechat ovečky ujít, vidina velkého dobrodružství a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.