Vyhrajte 50 knih z Mladé fronty! Velká vánoční soutěž pokračuje…

darky
Naše vánoční soutěž trvá už skoro měsíc a těší se velké čtenářské oblibě. Nezmeškejte ani čtvrtý a zároveň předposlední soutěžní týden, ve kterém hrajeme o velikou nadílku knih z nakladatelství Mladá fronta. Pojďte soutěžit!

Kompletní pravidla soutěže naleznete v článku Velká vánoční soutěž. Tentokrát soutěžíme s nakladatelstvím Mladá fronta, které do soutěže věnovalo hned 50 výtisků! Pojďme si představit jednotlivé tituly…

 

Parádní jízda

Autor: Joseph O’Connor

Joseph O’Connor patří již řadu let mezi nejzajímavější autory současného anglicky psaného románu. Českým čtenářům je znám jako autor pozoruhodné historické fresky Hvězda moří, dobrodružného příběhu zasazeného do doby irského hladomoru v devatenáctém století, a podstatně komornějšího dramatu Obchodník ze současného irského venkova. Jeho poslední román Parádní jízda má též historický rozměr – motorem příběhu jsou dějiny fiktivní kapely, na jejímž příkladě O’Connor jednak zachycuje neobyčejně zajímavou – ale též podstatně přehlednější – hudební scénu Británie osmdesátých let, jednak proměny kultury a postavení hudebního průmyslu v čase. O’Connor nepochybně čerpá ze životních zkušeností své slavné sestry Sinéad, ovšem nenabízí zdaleka jen dokumentární příběh: kniha je plnokrevný román s přesvědčivě vykreslenými postavami, které žijí svůj život v prostředí hudební kapely, jež jim tím či oním způsobem supluje rodinu.

Přečtěte si více o knize Parádní jízda.

————————————————

Vstát znovu se slepicema

Autor: Josua Ferris

Paul O’Rourke má slušnou zubařskou praxi a k ní ještě slušnější krizi středního věku. Anebo, řečeno jednodušeji, neví, co sám se sebou: nesnáší stroje a přístroje, zuřivě fandí Red Sox, ale každé jejich vítězství mu způsobí depresi; rád by byl ateistou, ale pořád se té víry nějak ne a ne pustit. A když si někdo přisvojí jeho totožnost a začne si
jeho jménem zakládat pohoršující webové stránky a účty na Facebooku a Twiteru, najednou mu přestane být jasné, kdo vlastně je. A pátrání po podvodníkovi ho postaví před otřesnou otázku, jestli to vlastně ten padouch nevzal za lepší konec, než on sám, jestli „ten druhý“, vlastně není lepší Paul O’Rourke než on.

Více informací o knize Vstát znovu se slepicema naleznete na stránkách nakladatelství.

————————————————

Země alkoholu

Autor: Mo Jen

Devadesátá léta 20. století, Čína po dlouhých desetiletích bídy začíná opět vzkvétat, s ekonomickým rozvojem ovšem roste i nenažranost jejích nejvyšších činitelů. Něco se děje i v nenápadném provinčním městě Kořalnicích, kolébce lihovarnického výzkumu a zářném příkladu čínského zázraku. Na nejvyšší místa přichází anonymní udání s neuvěřitelným nařčením. Je třeba vyslat nejlepšího detektiva, inspektora Skobiceho, aby se inkognito vydal po stopách hrůzného spiknutí s nedozírnými následky, a naplno se ponořil do omamných par a vůní oné Mekky všech gurmánů, rozkryl karty dokonale sehraných potentátů, zastavil nelidskou mašinérii…
Země alkoholu je nejen úžasným, vícevrstvým příběhem, v němž bujará fantazie a smích vyvěrají z kýče socialistického hyperrealismu, ale také brilantním pojednáním o umění románu a v neposlední řadě i pootevřeným oknem do spisovatelovy dílny.

Přečtěte si další informace o Zemi alkoholu a nepřehlédněte ukázku.

————————————————

Ňadro

Autor: Philip Roth

David Kepesh, kterého Rothovi čtenáři už znají jako ústřední postavu románů Profesor touhy a Umírající zvíře, se poprvé objevil právě v této krátké novele Ňadro. Roth v ní vědomě vytvořil jakousi humornou moderní paralelu ke Kafkově Proměně. David Kepesh se těší z lásky půvabné, něžné a vnadami obdařené Claire, ale ze všeho nejvíc ho okouzlují její skvostná ňadra. Až je Kepeshovo tajné a nevyslovené přání, že by se vlastně rád stal jedním z těch nádherných dokonalých prsů, vyslyšeno a profesor literatury se jedné noci promění ve stoosmdesáticentimetrové ňadro vybavené mohutnou bradavkou, jež mu slouží jako jakýsi přírodní mikrofon a naslouchadlo současně. A příběh může začít…

Prozkoumejte Ňadro podrobněji a nepřehlédněte ani drobnou ukázku.

————————————————

Nová planeta

Autor: Martin Vopěnka

Daniel vyrůstá v technicky vyspělé a zcela uzavřené civilizaci, která si říká Nová planeta. Odlidštěná společnost dělící se na vyvolené a nevyvolené předstírá, že opustila Zemi, ale ve skutečnosti kolem sebe jen postavila neprostupný val. Vyvolený a privilegovaný Dan miluje své tři nevlastní bratry a netuší, že oni ho nenávidí. Dílem jejich zrady se jednoho dne ocitne na hromadě mrtvol pod valem Nové planety. Není cesty zpět. Začíná jeho boj o holé přežití ve světě za zdí. Odhalí, na jakých hrůzných základech je postavena civilizace Nové planety, a musí přehodnotit vše, v co dosud věřil. Podobně jako na starozákonního Josefa na něj čeká velká odpovědnost, ale také velké shledání. Jak se popere se svým neobyčejným osudem? Dokáže bratrům odpustit?

Ukázku i podrobnější informace o knize Nová planeta naleznete na stránkách nakladatelství.

————————————————

Pečená zebra

Autorka: Iva Pekárková

Odkud se berou všechny ty podivné existence, černé jako noc, které se potloukají po Praze a zjevně dělají něco nekalého? Co české holky vidí na černoších a proč jim některé tolik nadbíhají? A jak vůbec funguje soužití s Afričany v našich poměrech? Iva Pekárková už dlouho sleduje černo-bílý cvrkot v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a teď na základě svých pozorování napsala román. Zobrazila v něm realitu takovou, jaká je. Vystupují tu naivní i méně naivní dívky okouzlené bohatstvím, drogami i sexem, protřelí překupníci z Afriky a spousta dalších obyčejných i neobyčejných lidí, jaké v Česku potkáte. Pečená zebra je psaná s autorčiným obvyklým nadhledem, vtipem a pochopením, každý příběh podložený skutečnou událostí. Přečíst si Pečenou zebru, to je tak trochu jako cestovat po Africe s vynikajícím průvodcem.

Přečtěte si více informací o knize Pečená zebra.

————————————————

Sólo

Autor: William Boyd

James Bond – britský zvláštní agent 007 – právě oslavil pětačtyřicáté narozeniny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západoafrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim. Bondův příjezd do Afriky je počátkem divoké mise, při níž se agent snaží odhalit, jaké síly stojí za místní brutální občanskou válkou – a rychle si uvědomí, že situace zdaleka není jednoznačná. V Zanzarimu se zvrtne všechno, co se zvrtnout může, a navzdory splněnému úkolu v agentovi 007 zůstane pachuť a touha po pomstě. Aby se jich zbavil, nezbývá mu než pustit se do sólové akce.

Prozkoumejte nejnovější bondovku Sólo o něco podrobněji.

————————————————

Možná v jiném životě

Autorka: Taylor Reidová

Hannah Martinová stále ještě netuší, jak naložit se životem. Poté co se přestěhuje zpátky do Los Angeles, zavede ji její nejlepší kamarádka Gabby do baru, kde potká svou dávnou lásku Ethana. Krátce po půlnoci se Hannah ocitá před zásadní volbou – buď odejde domů s kamarádkou, anebo zůstane s Ethanem.
Co se stane, když odjede s Gabby?
Co se stane, když odjede s Ethanem?
Od této chvíle se kniha štěpí na dva vzájemně se prolínající příběhy, v nichž má její volba obrovské důsledky pro ni i pro lidi kolem. A jak se obě odlišné reality rozvíjejí, vyvstávají v příběhu hlubší otázky o osudu a pravé lásce: Platí, že co se má stát, to se stane? Jak moc určuje náš život náhoda? A existuje něco jako spřízněná duše? Hannah věří, že ano. A v obou světech je přesvědčená o tom, že ji našla.

Více informací o titulu Možná v jiném životě naleznete pod příslušným odkazem.

————————————————

Hudba je zázrak

Autor: Zdenek Merta

Kniha je poutavým průvodcem pro laiky i zajímavým čtením pro ty, kteří se hudbou zabývají profesionálně. Zdenek Merta je zkušený muzikant – prožil na jevištích koncertních sálů, v divadlech a nahrávacích studiích mnoho let, studoval různé typy škol a jako skladatel se věnoval mnoha žánrům. Jeho vyprávění je unikátní, kombinuje jeho vlastní zkušenosti z rozličných prostředí se všeobecně známými fakty a nachází neobvyklé, často překvapivé úhly pohledu. Do knížky přispělo svými názory a pocity také několik osobností českého showbyznysu i vážné hudby.

Přečtěte si podrobněji o knize Hudba je zázrak.

————————————————

Děsná dvojka

Autor: Mac Barnett

Nastoupit do nové školy není žádná legrace. Natož když se nová škola nachází v Zívákově, kde jsou největší (a jedinou) zajímavostí stáda krav, když si na vás hned první den zasedne sám ředitel, a když – a to je nejhorší – zjistíte, že místo nejlepšího školního vtipálka, na které jste si hodlali dělat nárok, je už obsazené!
Přesně tohle se přihodí Milesovi, a nejen to (ano, opravdu může být ještě hůř). Ředitel školy mu totiž přidělí za kamaráda největšího šprta a vlezdoprdelku z celé školy Nilese Fishtrona, a ten se Milese drží jako klíště…

Děsné dvojce se dozvíte více pod příslušným odkazem.


Pravidla soutěže

Náhodně se zde budou objevovat soutěžní otázky vztahující se k výše představeným knihám, a odkaz, kde hledat správnou odpověď. Na zodpovězení každé otázky bude určitý časový limit, vždy uvedený u konkrétní otázky.

Své správné odpovědi posílejte na mail vanocnisoutez (zavináč) klubknihomolu.cz. Do předmětu mailu uveďte text „Vánoční soutěž s Mladou frontou“ a číslo otázky, na niž odpovídáte. V těle mailu uveďte správnou odpověď a nesmí chybět ani vaše přezdívka, pod níž jste na stránkách Klubu knihomolů zaregistrovaní, abychom věděli, komu body připočítat.

Výhry si rozdělí čtyřicet soutěžících s nejvyšším počtem bodů. K dispozici jsou celkem čtyři výtisky každé z výše představených novinek. Výherce budeme kontaktovat postupně podle počtu získaných bodů. Jestliže skončíte mezi vítězi s nižším počtem bodů, a některý z titulů již bude rozebraný, zvolíte si jiný, který je dostupný.

Dalších deset výtisků poputuje do závěrečného slosování.

Kompletní pravidla najdete zde.

soutěžící 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
 a.k 4 1 4 5 1 1 1 1 1 1
 AASUN 1 1 1 3 - 1 1 1 1 1
 ALk 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Anicka59 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 bellefille 1 1 - - 1 - 1 1 1 -
 caezy - 1 1 - 1 1 1 1 1 1
 ceecee 1 1 1 - 1 1 1 1 1 1
 Cerpes 1 1 1 - 1 1 - - 1 -
 dandyD - - - - - - 1 - - -
 Daramegan 1 6 5 1 6 5 1 6 1 5
 ekov 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 ema1 5 1 1 1 5 4 5 1 4 4
 Fiffinka 0 1 1 - - - - - - -
 fiserovam 1 3 3 1 1 1 1 1 1 1
 gsdv - - - - - - - - - -
 Gerd Muller 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 hannah1112 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 happy.lenulka - - - - - - - - 1 -
 Hawkerr - 1 6 - 1 1 1 1 - -
 helikoptera 0 1 1 1 3 6 1 1 1 1
 Hojaro 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1
 holcice 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 honeybee 1 1 1 1 1 1 1 1 3 6
 Honzina - - - - 1 1 - - 1 1
 Ingrid - - - - - - - - - -
 Ivice - - - - 1 1 - - - -
 Jana2312 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Jodie 1 1 1 - 1 - 1 1 1 1
 katja 1 1 0 1 2 1 1 1 1 -
 kwisty - - 0 1 1 1 1 1 1 1
 lehav - - 1 1 1 1 1 1 1 1
 lenkaknel - - 1 1 - 1 1 1 - 1
 Lokis 1 - - - - - - - - -
 majdule 1 1 - 1 1 1 1 1 - 1
 Marek2001 1 4 - 1 1 1 1 1 1 1
 margaritas 1 5 1 1 1 1 1 1 5 1
 Marti9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 -
 maximo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Mikaa 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 milcal52 0 1 1 1 1 1 1 3 6 2
 nadamal 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Nellinka 2 2 1 1 1 1 3 1 1 1
 pablii 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Pajalada - 1 - - - - 1 1 1 0
 patril - - - 1 1 1 1 - - 1
 Pet002 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Pohoda 1 1 - - 1 1 - - - -
 rarach - - 1 2 1 1 1 2 1 1
 rebo 1 1 2 1 1 1 4 1 2 3
 RonnieR 0 1 - 1 - - - - - -
 safira 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 Shakespeare 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0
 Sona - 1 - 1 1 1 1 1 1 -
 svetlu 0 - - 1 1 - 1 1 1 0
 Sviták - - 1 - 1 - - - 1 -
 tetina 1 1 1 1 4 2 2 1 1 1
 Trombaron - 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 TyraB 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
 unforeseeable 1 1 1 4 1 1 1 4 1 1
 viethoa - - - - - - - - - -
 ZdenkaN - 1 1 6 0 1 6 5 1 1
 Zuzina26 - 1 1 - 1 1 - - 1 -

 

soutěžící 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. celkem
 milcal52 3 4 1 2 1 5 4 1 6 6 50
 rebo 1 1 5 3 4 1 5 4 5 1 47
 Daramegan 1 1 - - - - - 1 1 1 42
 a.k 1 1 4 0 6 4 1 1 2 1 41
 ema1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 40
 Nellinka 1 5 3 4 5 1 3 1 1 1 39
 ZdenkaN 1 1 6 1 1 1 1 1 1 1 37
 unforeseeable 6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 36
 tetina 1 1 1 5 1 1 1 2 1 4 33
 honeybee 4 2 2 1 1 1 1 1 1 1 32
 Hawkerr 2 - - - - 6 6 6 - - 31
 margaritas 1 1 1 1 1 3 1 1 0 1 29
 fiserovam 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 24
 hannah1112 1 1 1 6 1 1 1 1 1 1 24
 Mikaa 1 1 1 1 1 1 1 5 1 1 24
 helikoptera 1 1 1 0 1 1 1 1 - 1 24
 Anicka59 1 1 1 1 2 1 2 1 3 0 23
 AASUN 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 23
 katja 1 1 1 1 1 1 1 1 4 2 23
 Jana2312 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 22
 Pet002 1 3 1 0 3 1 1 1 1 1 22
 Marek2001 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 22
 Hojaro 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 21
 caezy 5 1 1 0 1 1 1 1 1 1 21
 rarach 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 20
 ceecee 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 19
 maximo 1 1 1 1 1 1 1 1 1 - 19
 safira 1 1 1 1 1 1 1 1 1 - 19
 nadamal 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 19
 Trombaron 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 19
 ekov 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 18
 Shakespeare 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 18
 Gerd Muller 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 18
 Marti9 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 18
 holcice 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 18
 lehav 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 18
 pablii 1 1 1 0 1 1 1 1 1 - 17
 kwisty 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 17
 TyraB 1 1 1 0 1 - 1 1 - - 16
 ALk 1 0 1 1 1 - - - 1 1 16
 Jodie 1 1 1 1 1 - - 1 1 1 16
 bellefille 1 1 1 0 1 - - 1 1 1 13
 Cerpes 1 - 1 - 1 1 - 1 1 1 13
 svetlu 1 1 1 - - 1 1 1 1 1 13
 patril 1 - 1 1 - - 1 1 1 1 12
 lenkaknel - - - - - 1 1 1 1 1 11
 Pajalada 1 1 1 0 1 - - 1 0 1 10
 Sona 1 1 1 - - - - - - - 10
 majdule 1 - - - - - - - - - 9
 gsdv - 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
 Zuzina26 - - 1 - - - - - 1 0 7
 Honzina 1 - - - - - - - 1 - 6
 Pohoda 0 - - - - - - 1 0 5
 Sviták 1 0 1 - - - - - - - 5
 cibulinecka - - - - - - 1 1 - 1 3
 Ingrid - - - - - 1 - - 1 1 3
 Fiffinka - - - - - - - - - - 2
 Ivice - - - - - - - - - - 2
 RonnieR - - - - - - - - - - 2
 dandyD - - - - - - - - - - 1
 happy.lenulka - - - - - - - - - - 1
 Johnson02 - - - - - - - - 1 - 1
 Lokis - - - - - - - - - - 1
 viethoa - - - - - 1 - - - - 1

Soutěžní otázka č. 20: Jak se jmenuje Danielův virtuální pes? Odpověď hledejte v ukázce z knihy Nová planeta. Správná odpověď: Lexík. Otázka byla aktivní do 6. prosince do 23:59.

Soutěžní otázka č. 19: O kolikátém symptomu se hlavní hrdina zapomněl zmínit doktorovi? Odpověď hledejte v ukázce z knihy Ňadro. Správná odpověď: o třetím. Otázka byla aktivní do 6. prosince do 19:00.

Soutěžní otázka č. 18: Kolik let je hlavní hrdince? Správnou odpověď hledejte na stránkách knihy Možná v jiném životě. Správná odpověď: 29. Otázka byla aktivní do 6. prosince do 12:30.

Soutěžní otázka č. 17: Paul O’Rourke sice nesnáší technické vymoženosti, ale jednu z nich miluje – kterou? Odpověď hledejte na stránkách knihy Vstát znovu se slepicema. Odpověď: svůj iPhone. Otázka byla aktivní do 6. prosince do 8:00.

Soutěžní otázka č. 16: Jaké je příjmení hlavního hrdiny? Odpověď hledejte na stránkách knihy Děsná dvojka. Odpověď: Murphy. Otázka byla aktivní do 5. prosince do 20:00.

Soutěžní otázka č. 15: Kolik let autor prožil na jevištích, v divadlech a nahrávacích studiích? Odpověď hledejte na stránkách knihy Hudba je zázrak. Odpověď: více než 45. Otázka byla aktivní do 5. prosince do 14:00.

Soutěžní otázka č. 14: Jak autorka vykreslila postavy románu Pečená zebra? Odpověď hledejte na stránkách knihy. Odpověď: jako trojrozměrné a plné života. Otázka byla aktivní do 5. prosince do 10:00.

Soutěžní otázka č. 13: Odkud pochází autor knihy Parádní jízda? Odpověď hledejte na stránkách knihy Parádní jízda. Správná odpověď: z Irska. Otázka byla aktivní do 4. prosince do 21:30.

Soutěžní otázka č. 12: Kterou další autorovu knihu v češtině Mladá fronta vydala? Odpověď najdete, když přejdete na stránky knihy Sólo a kliknete na jméno autora. Správná odpověď: Věčný neklid. Otázka byla aktivní do 4. prosince do 13:00.

Soutěžní otázka č. 11: Jakou značku měl náklaďák, ve kterém inspektor mířil do dolů? Odpověď hledejte v ukázce z knihy Země alkoholu. Správná odpověď: Osvobození. Otázka byla aktivní do 3. prosince do 15:00.

Soutěžní otázka č. 10: Kniha je zařazená do odvětví beletrie a jejích dvou potkategorií. Jednou z nich jsou Romány, povídky, novely. Jaká je ta druhá? Správnou odpověď hledejte na stránkách knihy Možná v jiném životě. Správná odpověď: Romantika. Otázka byla aktivní do 3. prosince do 9:00.

Soutěžní otázka č. 9 Jak dlouho už autorka sleduje vztah mezi Afričany a Češkami? Správnou odpověď hledejte na stránkách knihy Pečená zebra. Správná odpověď: 15 let. Otázka byla aktivní do 2. prosince do 19:00.

Soutěžní otázka č. 8: Kdo je autorem věty „Dvojitá porce zábavy a fórků!“, kterou tuto knihu hodnotí? Odpověď hledejte na stránkách knihy Děsná dvojka. Správná odpověď: Jeff Kinney. Otázka byla aktivní do 2. prosince do 13:00.

Soutěžní otázka č. 7: Čím se autor při psaní knihy inspiroval? Odpověď hledejte v naší reportáži o zrození Nové planety. Správná odpověď: biblickým příběhem o Josefu Egyptském. Otázka byla aktivní do 2. prosince do 10:00.

Soutěžní otázka č. 6: V pořadí kolikátým autorovým románem je tato kniha? Odpověď hledejte na stránkách knihy Vstát znovu se slepicema. Odpověď: třetím. Otázka byla aktivní do 1. prosince do 21:00.

Soutěžní otázka č. 5: Co autor zkombinoval tak, aby dosáhl unikátního stylu vyprávění? Správnou odpověď hledejte na stránkách knihy Hudba je zázrak. Odpověď: vlastní zkušenosti se všeobecně známými fakty. Otázka byla aktivní do 1. prosince do 18:00.

Soutěžní otázka č. 4: V jakém roce se příběh odehrává? Správnou odpověď hledejte na stránkách knihy Sólo. Odpověď: v roce 1969. Otázka byla aktivní do 1. prosince do 10:00.

Soutěžní otázka č. 3: Kdy chtěl David Kepesh navštívit doktora? Odpověď hledejte v ukázce z knihy Ňadro. Odpověď: kolem poledne. Otázka byla aktivní do 30. listopadu do 22:00.

Soutěžní otázka č. 2: Jaké je křestní jméno inspektora Skobiceho? Odpověď hledejte v ukázce z knihy Země alkoholu. Odpověď: Ting. Otázka byla aktivní do 30. listopadu do 18:00.

Soutěžní otázka č. 1: Kolik dalších beletristických knih u nás Josephu O’Connorovi již vyšlo? Odpověď hledejte na stránkách knihy Parádní jízda. Odpověď: 2. Otázka byla aktivní do 30. listopadu do 11:00.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNová planeta
Prastarý příběh z daleké budoucnosti

Vopěnka, Martin

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeParádní jízda

O´Connor, Joseph

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeVstát znovu se slepicema

Ferris, Josua

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeZemě alkoholu

Jen, Mo

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeŇadro
Působivá satira o neobvyklé proměně

Roth, Philip

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizePečená zebra

Pekárková, Iva

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeSólo
Nový román s Jamesem Bondem

Boyd, William

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeMožná v jiném životě

Reidová, Taylor Jenkins

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeHudba je zázrak

Merta, Zdenek

Mladá fronta, 2015

zobrazit info o knizeDěsná dvojka

Barnett, Mac - Jory, John

Mladá fronta, 2015

Vyhrajte 50 knih z Mladé fronty! Velká vánoční soutěž pokračuje… - DISKUZE

Počet reakcí: 20
 1. katja napsal:

  Dobrý den, také mi dnes dorazila kniha. Děkuji.

 2. Nellinka napsal:

  Dobrý den,

  dnes přišla výhra z nakladatelství Mladá fronta. Děkuji moc.

 3. ema1 napsal:

  Dobrý den, výhra z týdenní soutěže v pořádku doručena, moc děkuji.

 4. fiserovam napsal:

  Dobrý den, výhra z vánoční soutěže „Pečená zebra“ došla dnes v pořádku. Děkuji

 5. rebo napsal:

  Dobrý den, dnes mi v pořádku dorazila výhra z týdenní soutěže s MF. Děkuji

 6. a.k napsal:

  Dobrý den, dnes mi také dorazila výhra Děsná dvojka ze soutěže s MF. Mockrát děkuji. Stále ale ještě vyhlížím výhru ze soutěže se Slovartem Bestiář Harryho Pottera. Snad se už brzy dočkám…

 7. Hojaro napsal:

  Dobrý den. Dnes zde byl Ježíšek a přinesl vyhranou knihu z Vánoční soutěže „Sólo“. Trvalo mu to trochu déle, ale úkol splnil. Děkuji

 8. honeybee napsal:

  Dobrý den, dnes mi dorazila výhra z vánoční soutěže Možná v jiném životě. Děkuji

 9. mikaa napsal:

  Dobrý den,
  z této soutěže mi knížka nebyla stále doručena :-( Bylo by možné to prověřit? Vím, že ani kamarádce, která soutěžila, také ne.
  Děkuji za informaci.

 10. kwisty napsal:

  Dobrý den,
  v této soutěži jsem vyhrála knihu Ňadro. Do dnešního dne mi stále nebyla doručena.

 11. milcal52 milcal52 napsal:

  Dobrý den, stále nemám knihu „Možná v jiném životě“ z vánoční soutěže.

 12. Shakespeare napsal:

  Dobrý podvečer přeji. Kniha Hudba je zázrak z Velké vánoční soutěže čtvrtého týdne s Mladou frontou od 30.11.do 06.12.2015 dosud nedorazila, ale jsem trpělivý a čekám. Zdravím redakci a přeji všem úspěšný nový rok 2016 a štěstí v klubových soutěžích o nové tituly.
  Shakespeare.

 13. tetina napsal:

  Dobrý den, kniha z vánoční soutěže s Host byla v pořádku doučena, děkuji

 14. Shakespeare napsal:

  Přeji hezký podvečer redakci.Nejsou ještě známy výsledky 4.týdne vánoční soutěže s Mladou frontou. Na stránkách
  je pouze vyhodnocení do 16. otázky. Děkuji.Shakespeare.

  • Dana Zálešáková napsal:

   Dobrý den,

   výsledky již známé jsou. Aktuálně postupně kontaktujeme všechny výherce a čekáme na odpovědi, což může chvíli trvat. Poté, co obdržíme reakce ode všech, aktualizujeme bodovou tabulku, takže je to přesně tak, jak píše paní Markéta výše.

   Děkujeme za trpělivost. :)

 15. honeybee napsal:

  Kdy budou známy konečné výsledky?

Napsat komentář