Vyhrajte pomocníka v rozšiřování slovní zásoby dětí

Povis-mi-to-perex
Procvičujte s dětmi vyjadřování a naučte je, že čeština může být zábavná. Pomůže vám s tím kniha od odbornice na slovo vzaté, logopedky a spisovatelky Ester Staré. Ve její novince najdete mnoho konverzačních témat a neobvyklých hravých úkolů.

Rozvíjejte konverzační schopnosti svých dětí

Kniha speciální pedagožky, logopedky a autorky dětských knih Ester Staré a ilustrátora Milana Starého hravou a zábavnou formou podněcuje mluvní apetit, rozvíjí vyjadřovací schopnosti, slovní zásobu a jazykový cit dítěte.

Děti se prostřednictvím rozmanitých konverzačních témat a netradičních úkolů učí utřídit si a zformulovat myšlenky, hrát si s jazykem a správně se vyjadřovat. Bohatě ilustrovaná kniha vybízí k mluvení i svou grafickou podobou. Publikace je určena jak dětem a jejich rodičům, tak i logopedům a učitelům.

V závěru jsou zařazeny stručné poznámky, které rodiče procvičovanou problematikou provedou a poradí jim, jak s knihou správně pracovat.

 

Povíš mi to?

Hravé rozšiřování slovní zásoby

Autorka: Ester Stará

Vydalo: nakladatelství Mladá fronta
Ilustrace: Milan Starý
Počet stran: 88
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 9/2015
ISBN: 978-80-204-3686-3

Přečtěte si více o knize Povíš mi to?, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Nakladatelství Mladá fronta bylo založeno již v roce 1945 a v současné době se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější vydavatelské domy v České republice. Své dobré jméno staví nejen na mnohaletých zkušenostech, ale hlavně na profesionalitě, odbornosti a dynamickém růstu. Tomu logicky odpovídá i pestré portfolio titulů, které vydává.

 

O autorce

Ester-StaraEster Stará je vdaná matka tří kluků, která žije v Praze. Je speciální pedagog, logoped a občas píše knížky pro děti. Na kontě má například tituly Dušinka, víla věcí (2013), Mařenka už říká Ř! (2012), nebo Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem (2012).
(Zdroj informací a fotografie: oficiální web autorky)

 

Vyhrajte knihu Povíš mi to?

Bohatě ilustrovaná kniha přímo vybízí k povídání si, co se na jejích stránkách odehrává. Rozmanitá témata děti zaručeně nadchnou a hravou formou je naučí utřídit si a formulovat myšlenky a správně a srozumitelně se vyjadřovat. Nemusíte se bát, že byste nevěděli, jak na to, v závěru publikace najdete stručný návod, jak správně s knihou pracovat a k čemu cvičení, která obsahuje, vlastně slouží. Pokud tedy máte pocit, že vaše dítko málo mluví, nebo má na svůj věk málo rozvinutou slovní zásobu, využijte tohoto skvělého pomocníka i vy.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám navíc přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Povíš mi to? vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Povíš mi to?
probíhá od 13. do 26. září 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 konverzační knihy Povíš mi to?

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizePovíš mi to?
Hravé rozšiřování slovní zásoby

Stará, Ester

Mladá fronta, 2015

Vyhrajte pomocníka v rozšiřování slovní zásoby dětí - DISKUZE

Počet reakcí: 3
  1. Ingrid Ingrid napsal:

    Dobrý den,

    nemá být v soutěžní otázce o tuto knihu, které knihy nenapsala Ester Stará? děkuji

Napsat komentář