Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 young adult knihy Neslyšno

Dívka jménem Fej si vždy myslela, že neslyší, stejně jako zbytek obyvatel z její vesnice. Jedné noci ji však probudí drásavý zvuk, za kterým se vydá. Jaká tajemství o své vesnici odhalí v údolním království? A čeká zde na ni ještě něco dalšího?

Velkolepá výprava po nebezpečně strmé hoře


Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá…

Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela odřízly od světa. Přežití vesničanů zajišťuje jediné lano, po němž jim přes zrádné skalní stěny posílají jídlo lidé z údolního království.

Naprostá závislost není však to jediné, co Fejinu vesnici sužuje: kam až paměť sahá, zdejší lidé neslyší. Jako by takovéto prokletí nestačilo, začínají nyní ztrácet i zrak. Také zásilky jídla přicházející lanovkou se začínají tenčit… Nadcházejí časy zkázy; obyvatelům horské vsi hrozí tichá temnota a smrt hladem.

Pak ale jedné noci probudí Fej drásavý hluk. Vedena zvuky, něčím do té doby naprosto neznámým, se Fej vydává na velkolepou výpravu – sestupuje po nebezpečně strmé hoře do tajemného království Pej-kuo, kde nalezne neuvěřitelnou pravdu o své vesnici i lásku, která jí navždy změní život.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Neslyšno.



Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte příběh z odříznuté vesnice neslyšících



Do soutěže bylo odesláno 1484 tipů.

Kdo vyhrál?

ladouch (1485), daniku (1485), milisek81 (1485)

Správná odpověď

V jakém znamení je narozená Richelle Mead?
Štír.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNeslyšno (Mead, Richelle)
Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá… Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela odřízly od světa. Přežití vesničanů zajišťuje jediné lano, po… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.