Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Vlk

Když tulák přezdívaný Chodící muž najde psa, který má na obojku napsanou prosbu o pomoc, ihned se obrátí na inspektora Jacka Cafferyho. Ten však váhá, protože by to celé mohlo být pouze nejapným žertem. Ale co když je situace vážná?

Osobní msta bohatým manželům


Staré křivdy nejsou nikdy úplně zapomenuty.

Zámožní manželé Anchor-Ferrersovi hodlali ve svém venkovském sídle strávit poklidný čas. Skutečnost se však od jejich představ děsivě liší: hned po příjezdu našli na zahradě rozvěšené zvířecí vnitřnosti a nyní je drží v zajetí dvojice únosců, jejichž požadavky jsou stále bizarnější a více ponižující. Když už začíná být zřejmé, že těm dvěma nejde o výkupné, ale o osobní mstu, podaří se paní Anchor-Ferrersové pustit na svobodu alespoň psa.

Ten pes má na obojku napsáno „Pomozte nám!“ a našel ho tulák přezdívaný Chodící muž, a protože v tom nápisu spatřuje jednoznačný vzkaz od lidí v nesnázích, řekne o něm inspektoru Jacku Cafferymu a požádá ho, aby těm lidem pomohl. Inspektor ale váhá: co když je to celé jen nějaký nemístný žert? Teprve příslib nových informací o dávno zmizelém bratru Ewanovi přiměje Cafferyho zahájit pátrání.

A bude si muset pospíšit, protože v domě Anchor-Ferrersových se schyluje k závěrečnému dějství krvavého dramatu, který započal před celými čtrnácti lety…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Vlk.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte napínavý thriller o dávných křivdáchDo soutěže bylo odesláno 1988 tipů.

Kdo vyhrál?

Sviták (1988), flastr (1991), xxkouckaxx (1991)

Správná odpověď

Jak se jmenuje první román Mo Hayderové?
Ptáčník
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVlk (Hayder, Mo)
Staré křivdy nejsou nikdy úplně zapomenuty. Zámožní manželé Anchor-Ferrersovi hodlali ve svém venkovském sídle strávit poklidný čas. Skutečnost se však od jejich představ děsivě liší: hned po příjezdu našli na zahradě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.