Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 erotické romány Rozpálený

Cole je drsný muž, který však dokáže být věrný. Nese si ze své minulosti nejedno tajemství a není mnoho žen, které by se s nimi dokázaly vyrovnat. Cat po nich nepátrá, touží totiž jen po erotickém dobrodružství, ale riziko je větší, než čekala.

Stravující vášeň a vzrušující zážitky


Ve třetí, závěrečné knize z názvem Rozpálený, se Cat rozhodne konečně získat muže, po kterém dlouho touží. Lásku však nehledá – jejím cílem jsou vzrušující zážitky, které záhadný a nebezpečný Cole představuje už na první pohled.

Celý svůj život Cat prožila v předstírání, lžích a klamech. Narodila se pro podvody a vyrostla ve vzrušujících hrách na to, že je někým jiným, než doopravdy je. Řídila se jediným pravidlem – nepustit si nikoho k sobě příliš blízko. Až do chvíle, kdy ke Coleovi Augustovi nedokázala zůstat chladná. Sexy Cole je drsný chlápek, ale přesto dokáže být naprosto věrný. Skrývá však temná tajemství a jeho jizvy na duši jsou hluboké. Není mnoho žen, které by se dokázaly vyrovnat s jeho pochybnou minulostí i s podstatou jeho prudké žádosti. Ale něco na něm Cat láká a vábí, a jejich vzájemné touze nedokáže odolat. Riziko je však větší, než by Cat čekala: Dokáže svou hru proměnit v něco skutečného? Dokáže opravdu milovat?

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Rozpálený.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte závěrečný díl nové erotické trilogieDo soutěže bylo odesláno 1079 tipů.

Kdo vyhrál?

Nellinka (1079), Maskot (1079), evik159 (1079)

Správná odpověď

Jak se jmenuje trilogie, jejíž součástí je kniha Rozpálený?
Most Wanted
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRozpálený (Kenner, J.)
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi, Obnažené a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.