Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Šílenství

Soukromý detektiv Frank Quinn se pouští do napínavého a nervy drásajícího souboje dvou geniálních mozků. Šílený vrah je znovu na scéně a na místech činu zanechává svůj obvyklý podpis. Podaří se Quinnovi vraha tentokráte skutečně dopadnout?

Souboj geniálních mozků


Lidé vraždí z různých důvodů. Ti nejšílenější pro ukojení svého ega.

V hotelovém pokoji bylo nalezeno šest zavražděných žen, z toho pět studentek. Spoutaná mrtvá těla nesla známky mučení a také děsivý vrahův podpis: čelo každé oběti hyzdila tři vyřezaná písmena.

Soukromý detektiv Frank Quinn se s tímto sadistickým šílencem setkal už před lety. Oba si z tehdejšího střetu odnesli nezhojenou jizvu. Minulost obou mužů skrývá několik dalších vražd s podobným rukopisem: jeden je páchá, druhý se ho snaží zastavit. Šachová partie mezi zabijákem a policajtem pokračuje.

V nervy drásajícím souboji dvou geniálních mozků může zvítězit jen jeden. Nejde totiž jen o to, kdo zemře. Tentokrát se hraje především o to, kdo zůstane naživu – protože jedině ten bude moci svou práci dokončit.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Šílenství.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o další z případů detektiva QuinnaDo soutěže bylo odesláno 1035 tipů.

Kdo vyhrál?

jacline (1037), Zuzina26 (1037), miroslav (1038)

Správná odpověď

Kolik románů napsal John Lutz?
Více než čtyřicet.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŠílenství (Lutz, John)
Lidé vraždí z různých důvodů. Ti nejšílenější pro ukojení svého ega. V hotelovém pokoji bylo nalezeno šest zavražděných žen, z toho pět studentek. Spoutaná mrtvá těla nesla známky mučení a také… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.