Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 napínavé knihy Obětina

Až ke starověkým skotským legendám vás zavede příběh Tory Hamiltonové, která jednu neděli objeví na svém pozemku v rašelině mrtvolu mladé ženy. Ještě děsivější se její nález ukáže poté, co zjistí, že žena má vyrvané srdce z těla. Kdo za takovou hrůzou stojí?

Podivný nález za deštivého odpoledne


Narodila ses a budeš žít. Zemřou oni.

Pro Toru Hamiltonovou bylo už samotné přestěhování do shetlandských končin dosti skličující. Nemohla tušit, že prvotní rozmrzelost brzy vystřídá děs.

Za jednoho upršeného nedělního odpoledne nalezne v rašeliništi dokonale konzervovanou mrtvolu mladé ženy, v jejíž hrudi zeje díra po brutálně vyrvaném srdci. Tři runové znaky na kůži zemřelé připomínají tajemná vyřezávaná znamení, která Tora vídá rozesetá po celých Shetlandách, dokonce i na krbové římse tchánova domu.

V pátrání po původu run zabředá až ke středověkým legendám a usilovně se snaží nalézt jejich spojitost s mrtvou ženou. Čím více poznatků se jí daří shromáždit, tím silněji na ni manžel, šéf a dokonce i nevrlý detektiv naléhají, aby věci nechala, jak jsou. Opravdu jim jde jen o její duševní klid? Snad by tomu Tora uvěřila, kdyby ji ovšem najednou nezačaly děsit ty výhrůžky. Valí se na ni jako studené shetlandské mlhy a obalují ji hrůznou jistotou: někdo si přeje, aby pátrání okamžitě a jednou provždy nechala. Za každou cenu.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Obětina.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte detektivku ze shetlandských rašelinišťDo soutěže bylo odesláno 1407 tipů

Kdo vyhrál?

kinki (1409), volta (1409), lenkaknel (1410)

Správná odpověď

Kolik policejních aut přijelo po ohlášení nálezu mrtvoly?
jedno označené policejní auto a dvě civilní
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeObětina (Bolton, S. J.)
Narodila ses a budeš žít. Zemřou oni. Pro Toru Hamiltonovou bylo už samotné přestěhování do shetlandských končin dosti skličující. Nemohla tušit, že prvotní rozmrzelost brzy vystřídá děs. Za jednoho upršeného nedělního odpoledne… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.