Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Střela mimo cíl

Elizabeth stojí před důležitou volbou – buď sama spáchá krvavý zločin, nebo se stane jeho obětí. Naštěstí jí záda kryjí přátelé ze Čtvrtečního klubu amatérských detektivů, kteří udělají vše proto, aby vraha a vyděrače odhalili dřív, než znovu zaútočí.

Detektivka v nebezpečí


Je obyčejný čtvrtek a život na jihu Británie běží ve všedních kolejích. Čtvrtečnímu klubu amatérských detektivů ale klidný život v příjemné seniorské vesničce ani tentokrát rozhodně nehrozí. Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim se chystají vyřešit další případ, vraždu, která souvisí s místní televizní legendou. Schází však nejen pachatel, ale i tělo oběti. A jako by toho nebylo dost, Elizabeth osloví tajemný cizinec s nabídkou, jaká se těžko odmítá: buď spáchá krvavý zločin, nebo sama skončí pod zemí. Podaří se partě postarších přátel a jejich osvědčeným i novým spojencům najít řešení? A zachrání společně Elizabeth, ještě než vrah zaútočí znovu?

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Střela mimo cíl.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o nový případ klubu amatérských detektivůDo soutěže bylo odesláno 311 tipů.

Kdo vyhrál?

volta (311), Had (312)

Správná odpověď

Kolik dílů ze série vyšlo před knihou Střela mimo cíl?
Dvě.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeStřela mimo cíl (Osman, Richard)
Je obyčejný čtvrtek a život na jihu Británie běží ve všedních kolejích. Čtvrtečnímu klubu amatérských detektivů ale klidný život v příjemné seniorské vesničce ani tentokrát rozhodně nehrozí. Elizabeth, Joyce, Ron… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.