Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Sociopat

Emma necítí žádné emoce a snaží se svůj nelehký život mít pod kontrolou. Její úsilí však komplikuje neodbytný detektiv, který hodlá za každou cenu prokázat, že Emma je vrah. Co všechno je však Samuel ochoten obětovat? A může se mu vůbec podařit prokázat „svoji“ pravdu?

Opravdový vrah, nebo chorobně smýšlející detektiv?


Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo nic necítit? A nejen nic necítit, ale nemít žádné morální zábrany? Nic by nebylo neproveditelné. Žádné hranice by vás nedržely na uzdě.

Sociopatka Emma vypráví příběh o tom, jaké životní zkušenosti z ní udělaly někoho, kdo nedokáže cítit žádné emoce. Chodí na terapie, aby se této diagnózy zbavila, stoupá po kariérním žebříčku a obecně se jí daří dobře. Jediný mráček na obloze představuje Samuel. Detektiv, který si vzal do hlavy, že to právě Emma může za velké množství vražd, které se v jejím okolí odehrávají. Snaží se její vinu dokázat tak neoblomně, až se v očích všech stane doslova posedlým. Jeho manželka ho opustí, nejlepší kamarád taky, a když už si myslí, že to nemůže být horší, Emma ho zažaluje a soud ho zbaví hodnosti. On ale ví, že má pravdu, že Emma není jen krásná žena, která má v životě velkou smůlu.

Je to vrah, kterého musí za každou cenu dostat za mříže. Co vše je pro to ale ochotný udělat?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Sociopat.


epocha


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hon na vraha.Do soutěže bylo odesláno 898 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (899), Liba53 (899)

Správná odpověď

Kolik stránek má kniha Sociopat?
Více než 350.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSociopat (Peck, D. B. )
Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo nic necítit? A nejen nic necítit, ale nemít žádné morální zábrany? Nic by nebylo neproveditelné. Žádné hranice by vás nedržely na uzdě. Sociopatka… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.