Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi romány Anděl smrti

Když už se zdá, že vražda jednoho politika nebude zajímat vůbec nikoho, objeví se další mrtvola. Erika Fosterová tak má na starosti další případ, který by mohl znamenat velké potíže nejenom u policie, ale i na politické scéně. Hlavně tam jsou totiž ochotni udělat skoro vše jen s ohledem na vlastní prospěch…

Mrtvola, která nikomu nevadí


Když najde detektiv šéfinspektor Erika Fosterová vysoce postaveného politika Nevilla Lomase nahého, svázaného a mrtvého ve vlastní posteli, vedení Metropolitní policie rychle rozhodne, že jeho smrt není potřeba vyšetřovat. Případ je odložený, ovšem jen do chvíle, kdy je nalezena mrtvá i nadějná fotbalová hvězda. Erika a její tým navíc s těmito vraždami spojí i smrt známého režiséra.

Policie už nemůže ignorovat to, co je očividné: v Londýně řádí sériový vrah, který si chce vyřídit účty. Výsledky vyšetřování jsou ovšem trochu matoucí. Na záběrech z průmyslových kamer se objeví pět podezřelých žen… a všechny jsou si k nerozeznání podobné. Při pátrání po jejich totožnosti Erika několikrát narazí na zmínku o sexuální pracovnici, která má špínu na tolik vlivných mužů, že to znervózňuje i ty nejmocnější politiky a vedení Metropolitní policie.

Čas do dalšího útoku vraha se krátí a je na Erice, aby rozpletla síť důkazů a zodpověděla zásadní otázky: Co spojuje oběti dohromady, kdo další je zapleten do skandálu a jak daleko jsou mocní ochotní zajít, aby ochránili své vlastní zájmy?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Anděl smrti.


logo_Cosmopolis_120x60


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nový případ Eriky Fosterové.Do soutěže bylo odesláno 613 tipů.

Kdo vyhrál?

musilova.hana (613), Milka98 (613), jiji (613)

Správná odpověď

Kolikátý díl série s Erikou Fosterovou je kniha Anděl smrti?
Osmý.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAnděl smrti (Bryndza, Robert )
Když najde detektiv šéfinspektor Erika Fosterová vysoce postaveného politika Nevilla Lomase nahého, svázaného a mrtvého ve vlastní posteli, vedení Metropolitní policie rychle rozhodne, že jeho smrt není potřeba vyšetřovat. Případ… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.