Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Práh: mezi půlnocí a ďáblem

Sladké nicnedělání a čas trávený v prážských výčepech – přesně tak si svoji budoucnost díky vlivu otce představuje Štěpán. Co když ale nakonec díky jeho vlastní chybě bude všechno úplně jinak?

Překročit Práh není jednoduché


„Může pravda zmizet?“ Odpověď na tuhle otázku je schovaná líp než nedopalek doutníku na večírku nekuřáků. A stojí o ni vůbec někdo?

V ulicích Práhu, města, které přežilo válku, zajímá pravda málokoho. Prostí lidé tu žijí v bázni a pokoře, aby na sebe neupozornili všemocná evangelia, která rozhodují o životě a smrti. A v temných uličkách přežívají ti, kterým v žilách koluje probuzená moc. Jsou opovrhovaní a zatracovaní. Kvůli nim město nespí. Kvůli nim se umírá.

Štěpán Kastner na tohle všechno zvysoka kašle. Za zadkem má vlivného otce a před sebou dráhu nicnedělání a obrážení prážských výčepů. Pak ale stačí docela nevinné rozhodnutí – a on zjistí, že za pozlátkem barů číhá ďábel. A ten si servítky nebere. Tak co, odvážíte se překročit práh?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Práh: mezi půlnocí a ďáblem.


epocha


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte půlnoční ďábelský příběh.Do soutěže bylo odesláno 645 tipů.

Kdo vyhrál?

Vlas (645), Járuš (648)

Správná odpověď

Ze které pražské čtvrti pochází Petr Urban?
Z Vršovic.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePráh (Urban, Petr )
Mezi půlnocí a ďáblem
„Může pravda zmizet?“ Odpověď na tuhle otázku je schovaná líp než nedopalek doutníku na večírku nekuřáků. A stojí o ni vůbec někdo? V ulicích Práhu, města, které přežilo válku, zajímá pravda málokoho.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.