Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Zimní hrob

Addie se svým otcem od smrti matky nepromluvila. Nic na tom nezmění ani fakt, že vyšetřování vraždy novináře, jehož mrtvolu nalezla, vede právě její otec. Ten však nakonec zůstane odříznut od vnějšího světa a má tak spoustu času nejenom na vyšetřování, ale i bilanci vlastního života.

Podivná vražda ve stínu klimatické katastrofy


Jaké mrazivé tajemství se vrah snažil uložit jednou provždy k ledu?

V roce 2051 čelí naše planeta hrůzostrašným následkům klimatické katastrofy. Nejhůř postižené pobřežní státy zalilo moře, z rovníkové Afriky a Asie prchají před nesnesitelným vedrem do mírného pásu dvě miliardy lidí, zatímco většinu povrchu Skotska postihla vlivem zániku Golfského proudu nová doba ledová. Když meteoroložka Addie objeví při pravidelné pochůzce zmrzlé tělo, z něhož se vyklube pohřešovaný investigativní novinář George Younger, dostane případ na starost její otec, s nímž už dobrých deset let – od smrti matky, která si vzala život – nepromluvila. Detektiv-inspektor Cameron Brodie nasedne do vodního taxi, cestou ze zaplaveného Glasgow přibere soudní lékařku Sítu Royovou a spolu míří do liduprázdného hotelu na Skotské vysočině, aby ohledali reportérovu mrtvolu. Když je však silná bouře připraví o spojení i o možnost úniku, je vyšetřovatel s čerstvě diagnostikovanou rakovinou nucen čelit nejen přízrakům z vlastní minulosti, ale i vrahovi odhodlanému nadobro pohřbít děsivé tajemství.

Napínavý thriller zasazený do autorova rodného Skotska ozvláštňuje environmentální tematika, která se odráží v prorockých obrazech možné budoucnosti.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Zimní hrob.


OneHotBook


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte napínavý příběh z pera Petera Maye.Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.Do soutěže bylo odesláno 350 tipů.

Kdo vyhrál?

Angrandir (350), mokrpetr (350), Sandokan (350)

Správná odpověď

Jak se jmenuje povídka, v níž se Peter May vrátil k hrdinům tzv. čínských thrillerů?
Svatba duchů.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZimní hrob (audiokniha) (May, Peter )
Jaké mrazivé tajemství se vrah snažil uložit jednou provždy k ledu? V roce 2051 čelí naše planeta hrůzostrašným následkům klimatické katastrofy. Nejhůř postižené pobřežní státy zalilo moře, z rovníkové Afriky… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.