Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Proč o tom nemluvíme?!

Honí se vám hlavou otázky o sexu, duševním zdraví nebo máte problémy s vlastní identitou, ale bojíte se tyto otázky otevřeně řešit? Možná jste hledali odpovědi na internetu, ale nyní už nemusíte – poradí vám kniha Hazel Meadové.

Co byste chtěli vědět, ale bojíte se zeptat


Na jakou nejosobnější věc jste se zeptali internetu? Autorka Hazel Meadová provedla rozsáhlý průzkum, na jehož základě vytvořila barevnou, pozitivní a otevřenou knihu o všem, co se nás bytostně dotýká, ale v čem občas trestuhodně tápeme – o našich skrytých touhách, pochybách, o potřebě sebepéče a v neposlední řadě i o vztahu k sobě samým a našemu okolí. Kniha obsahuje stovky objasňujících a vysvětlujících ilustrací a je tak zábavným, otevřeným a inkluzivním průvodcem po zásadních životních otázkách. Jedná se vlastně o jakýsi program citové výchovy, který by se měl vyučovat všude!

Co kdyby existovala kniha, která by se zabývala zásadními životními ponaučeními? Jistě, formální vzdělání vás vybaví potřebnými znalostmi například o fotosyntéze. Ovšem když přijde na to, jak rozpoznat případného nadějného životního partnera, překonat smutek milované osoby (nebo svůj vlastní), jak se připravit na vyšetření děložního čípku nebo jak se naučit sebeobraně, většina z nás naprosto tápe.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Proč o tom nemluvíme?!Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o odpovědi na zásadní životní otázkyDo soutěže bylo odesláno 731 tipů.

Kdo vyhrál?

Jirinaa (732), opice1956 (732), mrnousek (732)

Správná odpověď

Jaké povolání má Hazel Meadová?
Ilustrátorka.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeProč o tom nemluvíme?! (Meadová, Hazel)
Ilustrovaný průvodce životem
Na jakou nejosobnější věc jste se zeptali internetu? Ilustrátorka Hazel Meadová provedla rozsáhlý průzkum, na jehož základě vytvořila barevnou, pozitivní a otevřenou knihu o všem, co se nás bytostně dotýká,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.