Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Vinice ve Francii

Hattie si myslela, že jí pracovní vytížení dovolí zapomenout na zlomené srdce, ale nepočítala s tím, že by v krásné oblasti Champagne mohla potkat i novou lásku. Nebo je to s Lucem snad jen chvilkové poblouznění?

Kouzlo Francie a šarm místních obyvatel


Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než vyletí zátka z lahve šampaňského.

Příprava velkolepého obřadu její sestřenice pro ni představuje šanci vypracovat se z pouhé asistentky na vyhledávanou organizátorku svateb. Proto se rozhodne zapomenout na trable s láskou a napnout všechny síly k uspořádání pohádkového dne. Nepočítala ovšem s jednou maličkostí… S úžasným Lucem, který neustále rozptyluje její pozornost. Podnikají spolu výlety po okolí, navštěvují místní trhy s delikatesami a užívají si pikniky mezi řádky vinné révy.

Možná za to můžou bublinky, možná Lucovo kouzlo, ale Hattie začne přemýšlet, jestli jde jen o chvilkové poblouznění, nebo snad o něco víc.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Vinice ve Francii.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte příběh chutnající po šampaňském a croissantechDo soutěže bylo odesláno 1105 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka59 (1105), jacobs (1105), Hojaro (1107)

Správná odpověď

Jak se jmenuje sestřenice, na jejíž svatbě Hattie spolupracuje?
Gabby.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVinice ve Francii (Caplinová, Julie)
Hattie má zlomené srdce a cítí se mizerně. Když se jí naskytne příležitost pracovat dva měsíce na krásném sídle v oblasti Champagne, neváhá ani vteřinu a koupí letenky rychleji, než… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.