Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Holky z Detroitu

Jak by mohly události z roku 1921 Melanii pomoci s tím, kudy se by měl ubírat její život o mnoho let později? Přestože si Melanie myslela, že se rozhodla správně, deník její praprapratety ji přinutí své přesvědčení znovu přehodnotit.

Co znamená být moderní ženou?


Je rok 2018. Melanie má za to, že už ví, o čem život je. Je zaměstnaná v marketingovém oddělení palírny kentuckého bourbonu, kde se má rozhodovat o jejím povýšení, a po rozchodu s bývalým snoubencem je přesvědčená, že láska a kariéra nejdou skloubit. Pak ovšem v tajné zásuvce automobilového veterána Jordana MX, šarlatově rudého sporťáku a symbolu jazzové éry, kterého jí odkázala její prapraprateta Violet, objeví ohmataný deník obsahující tajuplnou zprávu: Přeber si z tohohle příběhu, co chceš, Melanie, a na zbytek zapomeň.

Je rok 1921. Violet se nemusí nikomu podřizovat. Vypravila se do Detroitu, energií kypícího centra prosperujícího automobilového průmyslu a nejrychleji se rozvíjejícího města Ameriky, kde jí život přináší nečekaná dobrodružství. Jenže ve světě ilegálních náleven, nových přátel a nečekaných lásek je snadné ztratit kontrolu nad vlastním životem.

Když se Melanie ocitne na životní křižovatce, její a Violetin osud se nečekaně protnou. Ač je dělí několik generací, obě uvažují o tom, jak chtějí žít, a ptají se, co vlastně znamená být moderní ženou.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Holky z Detroitu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román o zamyšlení nad příběhem ze starého deníkuDo soutěže bylo odesláno 646 tipů.

Kdo vyhrál?

kistka (646), Had (646), statek (648)

Správná odpověď

Jak se jmenovala Violet příjmením?
Bondová.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHolky z Detroitu (Whitaker, Tori )
Je rok 2018. Melanie Barnettová má za to, že už ví, o čem život je. Je zaměstnaná v marketingovém oddělení palírny kentuckého bourbonu, kde se má rozhodovat o jejím… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.