Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Půst – restart těla i mysli

Jak přežít postní týden v psychické i fyzické pohodě? Nejen na to najdete odpovědi v knize Hellmuta Lütznera, která už je několik desetiletí považována za nejlepšího průvodce půstem. Přesvědčte se, v čem všem vám půst může prospět.

Restartujte se půstem


Více než 40 let nejúspěšnější průvodce půstem. Obsahuje podrobné instrukce a denní plány pro postní týden – od odlehčeného dne přes samotné dny půstu až po sestavování jídelníčku. S praktickými tipy pro odpočinek a relaxaci během držení půstu.

Schopnost přežít bez jídla a využívat nashromážděnou energii z potravy je nám lidem vrozená. Jinak bychom už dávno vymřeli, protože v historii vždy docházelo k nedobrovolnému nedostatku potravy. Nemusíme tedy hladovět, pokud po určitou dobu nejíme pevnou stravu. Vědomý půst se vyvinul v souvislosti s duchovními a náboženskými praktikami. Neexistuje snad žádné náboženství, které by neznalo půst. Je stejně zakotven v západních i východních kulturách.

V moderní době lékaři a vědci vyvinuli rozmanité postní procedury. Dnes, v době přebytku jídla a stresového vypětí, se tedy můžeme kdykoli vrátit k této metodě, abychom našli cestu zpět k přirozené formě lidského života a komplexně se zregenerovali – fyzicky, duševně i duchovně.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Půst – restart těla i mysli.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o nové vydání oblíbeného průvodce půstemDo soutěže bylo odesláno 272 tipů.

Kdo vyhrál?

allebra (272), musilova.hana (273)

Správná odpověď

Jakou vazbu má kniha Půst – restart těla i mysli?
Brožovanou.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePůst – restart těla i mysli (Lützner, Hellmut )
Více než 40 let nejúspěšnější průvodce půstem. Obsahuje podrobné instrukce a denní plány pro postní týden – od odlehčeného dne přes samotné dny půstu až po sestavování jídelníčku. S praktickými… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.