Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Rozmarýnová zátoka

Po smrti milované babičky se před Melanií otvírá nová životní etapa. Najednou má totiž peníze na to, aby proměnila dávné sny ve skutečnost a otevřela si v Rozmarýnové zátoce penzion. Pomůže mlčenlivý Josh s renovací a možná i ke štěstí?

Proměna starého domu v útulný penzion


V místě, kde je nejmodřejší moře a kde voní rozmarýn, trávila Melanie s babičkou každé léto a společně snily o tom, že promění jeden opuštěný dům v malý rodinný penzion. Po její smrti se Melanie cítí ztracená, babiččina poslední vůle před ní ale otevírá novou životní kapitolu. Odkázala jí totiž peníze na koupi milovaného domu v Rozmarýnové zátoce.

První večer v novém městě se Melanie seznámí s místním tesařem Joshem, který má stejnou barvu očí jako voda v oceánu. Zamlklý muž je přesně tím, koho pro rekonstrukci domu potřebuje. Jenže on je rozhodnutý městečko opustit, a navíc kdysi slíbil své matce, že nepřekročí práh stavení, které může za neštěstí tolika místních obyvatel.

Dům skrývá tajemství, stařičké dopisy, které mohou Melanii a Joshe jednou provždy rozdělit. Nebo je naopak svedou dohromady?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Rozmarýnová zátoka.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o splněné poslední přáníDo soutěže bylo odesláno 888 tipů.

Kdo vyhrál?

bali (888), liana (888), Trombaron (888)

Správná odpověď

V jaké ulici stojí dům, který chce Melanie proměnit na penzion?
Sandpiper Lane.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRozmarýnová zátoka (Haleová, Jenny)
V místě, kde je nejmodřejší moře a kde voní rozmarýn, trávila Melanie s babičkou každé léto a společně snily o tom, že promění jeden opuštěný dům v malý rodinný penzion.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.