Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Taxikář

Pro většinu lidí jsou taxikáři převozníky z místa A do místa B a po opuštění vozu si nedokáží vybavit jejich tvář. Přesto v Praze řadí řezník, který na ně má spadeno. Dokáže Vojtěch Vojáček odhalit vraha dříve, než si vyhlédne další oběť?

Komu vadí taxikáři?


Je jaro a ulicemi Prahy obchází vrah. Nejde o žádného šíleného řezníka, ale přesně kalkulujícího člověka s jasně vytyčeným cílem. Oběti nemají zdánlivě mezi sebou nic společného, avšak je tomu skutečně tak? Jedná se o loupežná přepadení nemilosrdného chladnokrevného lupiče, nebo snad existuje jiný důvod, proč museli právě tito muži zemřít?

Na taxikáře se nikdo dvakrát nepodívá, je neviditelný, je tu jen od toho, aby vás dostal z místa A do místa B. Proč by někomu stálo za to vraždit taxikáře? To je právě to, na co se Vojtěch Vojáček snaží nalézt odpověď.

Poutavý, chvílemi až mrazivý příběh vás vtáhne do světa drogových gangů, neúspěšných tanečníků, miliardářů, italské módy a sérií vražd.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Taxikář.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pátrání po vrahovi pražských taxikářůDo soutěže bylo odesláno 1090 tipů.

Kdo vyhrál?

masindova.j (1090), Ellucy (1090), volta (1092)

Správná odpověď

Kolik dětí má Petr Čepek?
Tři.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTaxikář (Čepek, Petr)
Den jako stvořený pro vraždu! Mrholení a mlha. Je jaro a ulicemi Prahy obchází vrah. Nejde o žádného šíleného řezníka, ale přesně kalkulujícího člověka s jasně vytyčeným cílem. Oběti nemají zdánlivě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.