Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Kandidát

Prezidentské volby se nezadržitelně blíží a kampaně jednotlivých kandidátů běží na plné obrátky. I proto je ideální čas přečíst si knihu Lenky Pastorčákové, která se jedné kampaně již zúčastnila a právě ze svých zkušeností čerpala při psaní své knihy.

Nemilosrdná hra o prezidentský post


KANDIDÁT JEN TAK NEPŘICHÁZÍ. KANDIDÁT JE STVOŘEN!

Jste přesvědčeni, že volíte vámi vybraného kandidáta a právě jemu dáváte hlas. Ve skutečnosti však volíte lidi, kterými se budoucí prezident obklopuje. Kandidát se totiž jen tak nezjevuje, ale je tvořen a přetvářen týmem lidí, stejně jako kterýkoliv jiný marketingový produkt.

Na pozadí předvolební kampaně hlavy státu se rozehrává tvrdá a nemilosrdná hra o pomyslný trůn. Tento místy až šokující příběh vás rozhodně nenechá klidně spát.

Přestože je tento román fikce, autorka při psaní knihy čerpá z vlastních zkušeností z prostředí prezidentské kampaně, kdy pracovala na pozici tiskové mluvčí jednoho z kandidátů. Rovněž těží z praxe televizní reportérky, a mistrně popisuje zákulisí příprav večerních zpráv, politických debat a předvolební „práce“ médií vůbec.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kandidát.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte román ze zákulisí prezidentských volebDo soutěže bylo odesláno 759 tipů.

Kdo vyhrál?

WITCH 3 (759), doug (760), daniku (760)

Správná odpověď

Který diskuzní pořad moderovala Lenka Pastorčáková?
Partie.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKandidát (Pastorčáková, Lenka)
KANDIDÁT JEN TAK NEPŘICHÁZÍ. KANDIDÁT JE STVOŘEN! Jste přesvědčeni, že volíte vámi vybraného kandidáta a právě jemu dáváte hlas. Ve skutečnosti však volíte lidi, kterými se budoucí prezident obklopuje. Kandidát se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.