Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Proč nepožádali Evanse?

Ačkoliv podle poroty zemřel neznámý muž nešťastnou náhodou, Bobby Jones má stále svíravější pocit, že za celou událostí se skrývá mnohem víc. Pouští se proto do pátrání na vlastní pěst a brzy zjistí, že stojí proti nebezpečnému protivníkovi.

Podivná poslední slova

Během nepříliš vydařené hry na golfovém hřišti v Marchboltu objeví Bobby s doktorem Thomasem u odpaliště na obávanou sedmnáctou jamku muže, který spadl z útesu. Syn místního vikáře, jenž u nebožáka čeká na doktorův návrat, vyslechne poslední slova umírajícího. Po ohledání v jeho kapse nachází fotografii půvabné ženy s očima daleko od sebe… Za pár dní navštíví mladíka na faře paní Caymanová, sestra – dle poroty nešťastnou náhodou – zemřelého Alexe Pritcharda, aby se zeptala na případný poslední vzkaz zesnulého… Bobby si ale v té chvíli na nic nevzpomene, protože – ruku na srdce – kdo řekne těsně před svou smrtí: „Proč nepožádali Evanse?“

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Proč nepožádali Evanse?

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o tajemství mrtvého muže pod útesy

Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje přítelkyně Bobbyho Jonese?

Francis Delewentová.
Fergie Derwelová.
Frankie Derwentová.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeProč nepožádali Evanse? (audiokniha) (Christie, Agatha)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.