Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 naučné knihy Seřiďte se

Chcete konečně najít ve svém životě harmonii a cítit se lépe? Přestaňte naslouchat všeobecným poučkám a držet univerzální diety, ale začněte naslouchat svému vlastnímu vnitřnímu rytmu. Kniha doktora Suhase Kshirsagary vám ukáže, jak na to.

Cesta za harmonií a zdravím


Žijete zdravě, cvičíte, máte dostatek spánku, ale i přes to přibíráte na váze a ráno pětkrát posouváte budík? Diety, které radí odborníci fungují na všechny ostatní, ale na vás zásadně ne? Řešení je jednoduché – seřiďte se!

V knize Seřiďte se (Change Your Schedule, Change Your Life) Dr. Suhas Kshirsagar, jehož výzkum spojuje starodávnou ájurvédskou moudrost s nejnovějšími vědeckými poznatky, předkládá čtenářům 30denní plán, pomocí kterého se vydáte na cestu za harmonií, zdravím a ideální váhou. Na příbězích svých pacientů ukazuje, jak důležité je si uvědomit jedinečný vnitřní rytmus vedený cirkadiánním kódem a Clock geny a přizpůsobit svůj životní styl potřebám těla. Uvědomuje si, že každý jsme jiný, máme jiný metabolismus, což je koneckonců důvod, proč nikdy nefungují ony výše zmíněné diety. Dělí čtenáře do čtyř skupin a pro každou z nich navrhuje individuální postup, jak dosáhnout cíle, aniž by se trápili, měli hlad, nebo pociťovali jiné nepříjemné dopady změn.

Dovolte svému tělu přirozeně řídit váš život. Změnou, kterou pocítíte téměř okamžitě, budete příjemně překvapeni a po pár týdnech budete udiveně přemýšlet nad tím, jak jste někdy mohli žít jinak. Šťastnou cestu k seřízení!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Seřiďte se.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o tajemství zázračného Clock genuDo soutěže bylo odesláno 442 tipů.

Kdo vyhrál?

IlonaK (444), 135evik (444), porthos (444)

Správná odpověď

Odkud pochází doktor Suhas Kshirsagar?
Z Indie.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSeřiďte se (Dr. Kshirsagar, Suhas)
Zázračná síla Clock genu
Žijete zdravě, cvičíte, máte dostatek spánku, ale i přes to přibíráte na váze a ráno pětkrát posouváte budík? Diety, které radí odborníci fungují na všechny ostatní, ale na vás zásadně… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.