Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 krimi knihy Sedm let temnoty

Sedm let žil Sowon ve stínu šokujícího zločinu, který podle policie spáchal jeho otec. Nyní se však objeví záhadný balíček slibující vysvětlení. Najít pravdu a očistit rodinu však bude pro Sowona těžší a nebezpečnější, než si kdy dokázal představit.

Naděje na pravdu


Když je v přehradě kousek od zapadlé korejské vesnice nalezena mrtvá mladá dívka, policie okamžitě zahájí vyšetřování. Současně s tím se tři muži ocitají uprostřed důmyslné hry na kočku a myš. Dívčin otec Jongdže a dva zaměstnanci ostrahy z vodohospodářské správy mají ohledně oné noci každý co skrývat. Všichni se snaží vypátrat, co se dívce stalo, aniž by prozradili svá pečlivě střežená tajemství. Otevřená konfrontace na přehradě vyústí v obrovskou tragédii, jeden z mužů je obviněn z vraždy a poslán do vězení.

Sedm let žije Sowon, syn odsouzeného, ve stínu otcova šokujícího, nevysvětlitelného zločinu. Kamkoli přijde a cokoli udělá, všude ho vnímají stejně: je synem masového vraha. Jakmile Sowon obdrží balíček slibující vysvětlení toho, co se tenkrát u přehrady stalo, musí čelit nebezpečí, o němž dosud neměl ani ponětí.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Sedm let temnoty.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pravdu odhalenou po sedmi letech
Do soutěže bylo odesláno 376 tipů.

Kdo vyhrál?

jednamalaholka (376), allebra (381)

Správná odpověď

Jak se jmenuje přehrada, kde byla nalezena mrtvá dívka?
Serjong.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSedm let temnoty (Judžong, Čong)
Jak daleko jsou lidé schopni zajít, aby se mohli pomstít? Když je v přehradě Serjong kousek od zapadlé korejské vesnice nalezena mrtvá mladá dívka, policie okamžitě zahájí vyšetřování. Současně s… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.