Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Zapomeň na minulost

Josef Prokop chtěl svůj život zasvětit užitečnému poslání, což se mu jako uznávanému gynekologovi povedlo. Naopak v osobním životě se mu tolik nedařilo, protože ani jedno ze tří manželství nevydrželo. Proč?

Tři ženy jednoho muže


Působivý román o třech manželkách uznávaného lékaře se odehrává převážně v poslední čtvrtině minulého století. V každé životní etapě byla pro doktora Prokopa důležitá právě ta, se kterou žil. Miloval ji a ona ho formovala tak, aby ta následující byla úplně jiná. Tyto tři ženy ho dokázaly ovlivnit silněji než události, které změnily celou společnost.

Lékař Josef Prokop je ženami obdivovaný muž, ale ve svých citech k partnerkám projevuje zdrženlivost a jistou míru sobectví, kterou skrývá za svou uzavřeností. Oženil se třikrát a pokaždé jeho manželství dopadlo jinak, než očekával. A přesto bez těch tří různých manželek by nemohl existovat. Díky jednoduchosti první toužil po intelektu druhé, která ho zase svými malichernostmi vehnala do náruče třetí. Román je nejen zrcadlem životů tří Josefových žen, ale také se v něm odhaluje, jaký doopravdy je tento šarmantní a ženami obdivovaný muž.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Zapomeň na minulost.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh o ženách uznávaného lékařeDo soutěže bylo odesláno 541 tipů.

Kdo vyhrál?

atekram (541), jednamalaholka (542)

Správná odpověď

Kterou z Josefových bývalých žen si vezme jeho nevlastní syn?
Josefovu třetí manželku.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZapomeň na minulost (Váňová, Magda)
Působivý román o třech manželkách uznávaného lékaře se odehrává převážně v poslední čtvrtině minulého století. V každé životní etapě byla pro doktora Prokopa důležitá právě ta, se kterou žil.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.