Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 knih Nesmělí

Média a sociální sítě nám neustále ukazují krásné a úspěšné jedince a přesvědčují nás, že musíme být za každou cenu jako oni. Nemusíme! Kniha Marty Dancingerové je plná obyčejných lidí a přesvědčí nás o tom, že být nesmělý není někdy na škodu.

I v nesmělosti může být síla


Kam se podíváte, tam je to samý hrdina. Média a sociální sítě adorují ty, kteří něco dokázali, kteří to někam dotáhli. No dobře, tak těch jsou asi 3 procenta. A co ten zbytek? Co těch 97 procent? Lidí, kteří netouží po tom být slavní, překonávat rekordy, pokořovat své vlastní možnosti? Lidi, kteří jsou neprůbojní a nesmělí, protože prostě nemají sebevědomí a ego velikosti Kilimandžára?

A právě o těch je tahle kniha. Kniha o lidech, ve kterých se 97 procent čtenářů pozná. S některými se ztotožní, s některými bude nesouhlasit, ale všechny bude chápat. Protože i v nesmělosti se může skrývat osobní síla, která naopak ta 3 procenta může inspirovat k tomu uchovat si životní pokoru a skromnost.

Ve spolupráci s nakladatelstvím No Limits vám přinášíme soutěž,
ve které pět z vás může vyhrát knihu Nesmělí.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o důkaz, že i obyčejnost může být krásnáDo soutěže bylo odesláno 740 tipů.

Kdo vyhrál?

Matalínek (742), lumul (745), WITCH 3 (745), Malta (745), jajda69 (745)

Správná odpověď

Kolik knih dosud vyšlo Martě Danzingerové?
Jednu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNesmělí (Dancingerová, Marta)
Kam se podíváte, tam je to samý hrdina. Média a sociální sítě adorují ty, kteří něco dokázali, kteří to někam dotáhli. No dobře, tak těch jsou asi 3 procenta. A… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.