Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Herbář prapodivných potvorů

Vydejte se na pouť do neznámých krajin, kde se seznámíte s dosud neobjevenými zástupci říše potvorů. Čeká na vás řada rozmanitých a fascinujících druhů z různých koutů světa od delty řeky Bimbas až po pláně severního Nepřestánu.

Podivuhodné exempláře dosud nepoznaných druhů


Z neprozkoumaných zákoutí naší překrásné planety vám odvážní badatelé přinášejí exempláře dosud nepoznaných druhů. Z jejich krásy a podivuhodnosti oči často přecházejí na druhou stranu ulice. Od fascinujících Smrkanců a Smrkáňat přes plaché, ale elegantní Dýňosaury až po smrtelně jedovaté Tarantuleně. Největší vědecké kapacity z celého světa si lámou hlavy, někdy i navzájem, aby pochopily mysteriózní zákruty evoluce těchto fantastických tvorů.

Naštěstí pro tebe, milý čtenáři, vědecký tým MaComix & Maatoha tyto fascinující přírůstky do učebnic potvorologie detailně popsal a věrně zobrazil. Vydejme se tedy společně na pouť Herbářem prapodivných potvorů. Kdoví co všechno nás na jeho stránkách čeká!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Herbář prapodivných potvorů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte výlet do fascinující říše potvorůDo soutěže bylo odesláno 626 tipů.

Kdo vyhrál?

jednamalaholka (626), Kakajko (626), Hojaro (627)

Správná odpověď

Odkud pochází Tarantuleně?
Z plání severního Nepřestánu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHerbář prapodivných potvorů (Maatoha, MaComiX)
Pro dospělé děti
Z neprozkoumaných zákoutí naší překrásné planety vám odvážní badatelé přinášejí exempláře dosud nepoznaných druhů. Z jejich krásy a podivuhodnosti oči často přecházejí na druhou stranu ulice. Od fascinujících Smrkanců a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.