Vyhrajte výlet do fascinující říše potvorů

herbar-prapodivnych-potvoru-perex
Naše planeta je plná rozmanitých tvorů. Někteří jsou více rozšíření, jiné můžete najít pouze na jediném místě na Zemi. V neposlední řadě jsou zde neprobádaná zákoutí, kde žijí dosud neznámé exempláře z říše potvorů. A právě o nich se dnes můžete dozvědět více.

Podivuhodné exempláře dosud nepoznaných druhů

herbar-prapodivnych-potvoru-ukazkaZ neprozkoumaných zákoutí naší překrásné planety vám odvážní badatelé přinášejí exempláře dosud nepoznaných druhů. Z jejich krásy a podivuhodnosti oči často přecházejí na druhou stranu ulice. Od fascinujících Smrkanců a Smrkáňat z delty řeky Bimbas přes plaché, ale elegantní Dýňosaury až po smrtelně jedovaté Tarantuleně z plání severního Nepřestánu. Největší vědecké kapacity z celého světa si lámou hlavy, někdy i navzájem, aby pochopily mysteriózní zákruty evoluce těchto fantastických tvorů.

Naštěstí pro tebe, milý čtenáři, vědecký tým MaComix & Maatoha tyto fascinující přírůstky do učebnic potvorologie detailně popsal a věrně zobrazil. Vydejme se tedy společně na pouť Herbářem prapodivných potvorů. Kdoví co všechno nás na jeho stránkách čeká!

 

Herbář prapodivných potvorů

Autoři: Maatoha, MaComiX

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 168
Vazba: pevná
Vydáno: 8/2021
ISBN: 978-80-271-3349-9

Přečtěte si více o knize Herbář prapodivných potvorů, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. A nezapomeňte si prohlédnout také ukázku.

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

Vyhrajte knihu Herbář prapodivných potvorů

Už jste se setkali se Žvejkočkou, Žabábou nebo s fascinujícími Smrkanci a Smrkáňaty z delty řeky Bimbas? Nejen tyto tři druhy najdete popsány v knize, kterou pro vás připravil vědecký tým Maatoha a MaComiX. Budete překvapeni, kolik roztodivných potvorů na naší planetě tito odvážní badatelé objevili. A do jejich objevování se můžete pustit i vy!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Herbář prapodivných potvorů vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Herbář prapodivných potvorů
probíhá od 7. do 20. září 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Herbář prapodivných potvorů

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeHerbář prapodivných potvorů
Pro dospělé děti

Maatoha, MaComiX

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář